Retro Kisvendéglő Kiskunlacháza
2340 Kiskunlacháza, Hatház út 1.

Retro Kisvendéglő Kiskunlacháza a térképen

Wellness csomagok Kiskunlacháza városában

Retro Kisvendéglő Kiskunlacháza vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Ha elolvassa az ember a vendégló nevét, már kialakul egy kép, hogy mit fog kapni. Itt azonban van egy kis csavar: míg a design az amerikai 60-as éveket idézi, az ételek a magyar hetvenes éveket. Nincs ezzel semmi baj, kell ilyen is. Jót ettünk, nem túl drágán, néha kell ilyen is, de vissza nem biztos, hogy jövünk.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 2.
Lányunk és vejünk ajánlották a helyet. Ők Szalkszentmártonban laknak, és többször megelégedéssel étkeztek itt. Budapestről hazafelé Szabadszállásra esett útba a retró hangulatú étterem. Kívülről sötétnek tűnt. Világos natúr faburkolatú helyiség fogadott. Az ablakban régi használati tárgyak kiállítása van. Fiatal felszolgáló kedvesen és gyorsan kiszolgált.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint megannyi étteremre, erre is "szükségből" találtunk! Délidőben érkeztünk, a vásárlást gyorsan lebonyolítottuk, s kerestünk egy helyet, ahol enni-inni lehetne. Ezt az éttermet kaptuk ajánlatként, s nem bántuk meg. Fiatalok a felszolgálók, kedvesek, udvariasak s a hely is szuper. Az étel bőséges, és ízletes volt. Ha megyünk ismételten arra, csak IDE MEGYÜNK ismét!

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ma délután fedeztük fel a vendéglőt, Ráckevéről Budapestre utazva. Kívülről nem ígért túl sokat, de a fogadtatás, az ételek minősége, mennyisége, ára nagyon kellemes meglepetés volt! Ízletes, friss, éppen megfelelő hőfokon, szépen, ízlésesen tálalva. Igazi régi (üveg! ) szódás-szifonból lehet szódát inni! Nagyon ötletes a fából készült étlap.

Legnépszerűbb csomagok Kiskunlacházán és környékén
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.01.28. - 2021.01.28.
Dunapataj
2020.01.27. - 2021.01.28.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 16.425 - 18.225,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2020.12.30.

Szállodák Kiskunlacháza környékén
Royal Club Hotel Kiskunlacháza
Zichy Park Hotel Kiskunlacháza
Abacus Business & Wellness Hotel Kiskunlacháza
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Húsvét (min. 3 éj)