Retro Kisvendéglő Kiskunlacháza

Retro Kisvendéglő KiskunlacházaRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza

Mártoni Csárda Szigetszentmárton - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Mártoni Csárda Szigetszentmárton
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Retro Kisvendéglő Kiskunlacháza vélemények

2055
2023. november 13.a párjával járt itt
Mondtam a nejemnek, hogy ok, délután van, megyünk szorgalmasan Budapest felé az 51-esen, de azért csak forgassa a fejét jobbra meg balra, hogy hol állhatnánk meg enni valamit? Jé, itt a kunbaba asszony a dombon! - emlékeztem hirtelen. Ő meg azt mondta, de itt van egy Retro étterem is! Hát akkor ide.
Retro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Külső képRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Külső képRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - BelsőRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Étel/italRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - EgyébRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - MosdóRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - MosdóRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Étel/italRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Étel/italRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Étel/italRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - EgyébRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Étlap/itallapRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Étlap/itallapRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Étlap/itallapRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Étlap/itallap
Kiváló 2021. október 19.a párjával járt itt
Átutazóban voltunk mikor utolért minket az ebédidő, így választottuk ezt a kis éttermet. Kívülről tetszetős, vendégcsalogató. Kedvesen fogadtak minket belépéskor és egyből kaptunk is étlapot. A tér tágas, az asztalok szellősen vannak elhelyezve. Nagyon gyorsan meg is érkezett a leves, ami bőséges adag volt és forrón tálalták.
Retro Kisvendéglő Kiskunlacháza - EgyébRetro Kisvendéglő Kiskunlacháza - Egyéb
Átlagos 2019. december 1.családjával járt itt
Ha elolvassa az ember a vendégló nevét, már kialakul egy kép, hogy mit fog kapni. Itt azonban van egy kis csavar: míg a design az amerikai 60-as éveket idézi, az ételek a magyar hetvenes éveket. Nincs ezzel semmi baj, kell ilyen is. Jót ettünk, nem túl drágán, néha kell ilyen is, de vissza nem biztos, hogy jövünk.
Kiváló 2017. február 2.a párjával járt itt
Lányunk és vejünk ajánlották a helyet. Ők Szalkszentmártonban laknak, és többször megelégedéssel étkeztek itt. Budapestről hazafelé Szabadszállásra esett útba a retró hangulatú étterem. Kívülről sötétnek tűnt. Világos natúr faburkolatú helyiség fogadott. Az ablakban régi használati tárgyak kiállítása van.
Kiváló 2015. szeptember 4.a párjával járt itt
Mint megannyi étteremre, erre is "szükségből" találtunk!
Délidőben érkeztünk, a vásárlást gyorsan lebonyolítottuk, s kerestünk egy helyet, ahol enni-inni lehetne. Ezt az éttermet kaptuk ajánlatként, s nem bántuk meg. Fiatalok a felszolgálók, kedvesek, udvariasak s a hely is szuper. Az étel bőséges, és ízletes volt.
Ha megyünk ismételten arra, csak IDE MEGYÜNK ismét!
Kiváló 2014. március 22.barátokkal járt itt
Ma délután fedeztük fel a vendéglőt, Ráckevéről Budapestre utazva. Kívülről nem ígért túl sokat, de a fogadtatás, az ételek minősége, mennyisége, ára nagyon kellemes meglepetés volt! Ízletes, friss, éppen megfelelő hőfokon, szépen, ízlésesen tálalva. Igazi régi (üveg! ) szódás-szifonból lehet szódát inni!