Patak Vendéglő Kismaros

Patak Vendéglő KismarosPatak Vendéglő Kismaros
Patak Vendéglő KismarosPatak Vendéglő Kismaros

Patak Vendéglő Kismaros bemutatkozása

Éttermünk több mint 20 éve várja vendégeit a Dunakanyar kapujában Kismaroson,
a királyréti erdei kisvasút végállomásánál.
Ételeink a magyaros konyha hagyományainak figyelembe vételével készülnek, köztük mangalica és szürke marha különlegesség valamint különféle hal és vad ételek.

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Patak Vendéglő Kismaros vélemények

Kiváló 2015. november 11.gyerekekkel járt itt
Kirándulás közben bukkantunk erre a csodálatos étteremre! Általában kétkedve megyek be új helyre, de itt pozitívan csalódtam. Kellemes környezetben, nagyon finom és bőségesek az ételek. A személyzet minden tagja nagyon barátságos és segítőkész, egyedi igényeket is megpróbálják teljesíteni. Ajánlani tudom csak a helyet kisgyermekes családoknak is.
Kiváló 2015. január 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos hely , jó a kiszolgálás, söt ételek is finomak. A helység hangulatos, és tiszta. 7 fö-vel vendégeskedtünk. Kiváló volt a hangulat, söt családias is. Máskor ezt a helyet válaszuk egy családi összejövetelre. Igaz azelöt nem sürün jártam ide,mivel anyagilag nem tudtam megengedni magamnak.
Patak Vendéglő Kismaros - Egyéb
Kiváló 2014. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Az idén havonta egyszer megfordultunk a kismarosi Patak vendéglőben. Többnyire kiránduláshoz kötöttük a látogatást, de előfordult, hogy "csupán" egy kellemes ebéd miatt érkeztünk ide. Kezdve a nyári melegben hűsítő saját készítésű szórptől az aktuális ajánlatokon át a vadételekig, soha nem csalódtunk.
Kiváló 2014. augusztus 3.családjával járt itt
Nagyon kedveljük a Patak Vendéglőt. Az ételek frissek, ízletesek, és elfogadható az áruk. A zene kellemes. Mindig felkeressük ezt a vendéglőt ha arra járunk. Álatalában jó a hangulat,nagy családosok is buliznak ott. A szép környezet eleve adott a Börzsöny lábanál ez is emeli a környék jó hangulatát. Mindenképpen ajánljuk az éttermet mindenkinek. Üdvözlet
2014. június 6.a párjával járt itt
Finom, ízletes, magyaros ételek. Nagy borválasztékkal rendelkeznek, főként hazai borok, a felszolgáló hölgy, mint egy hobby "sommelier " segített a borválasztásban is. Türelmesek, többször is megkérdezték, hogy kérünk-e még esetleg valamit. A kucsmagomba-krémleves egyszerűen lenyűgöző volt!
Kiváló 2013. április 18.családjával járt itt
*****5-ös a konyha és a kiszolgálás is!
Törzshelyünk évek óta. Bárhova megyünk,mindig csalódás a vége, így újra a Kismarosi Patak vendéglőben kötünk ki. Változatos,egyedi,különleges,kifogástalan,egy igazi kuriózum! Nem mellékesen kategóriájában a Budapesti árak harmadáért. És még kiránduló helynek is remek választás :)
Patak Vendéglő Kismaros a térképen
2623 KismarosSzokolyai út 5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo