Kocsis Vendéglő Komárom

4,1
a 31 komáromi étterem közül
étterem, vendéglő

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Erdei wellness félpanzióval
Forest Hills Hotel & Golf Zirc

Kocsis Vendéglő Komárom vélemények

Szörnyű 2015. július 27.gyerekekkel járt itt
Azt, hogy a pincér hölgy az újjai közé szorítva kihozza a 4 db üveges üdítőt és lerakja az asztal közepére, nem nevezném kiszolgálásnak. Az ételes pultot megszálló német és magyar túristák inkább emlékeztettek legyekre vagy sáskákra, mint kúlturált emberekre. Az étel minősége se nem jó se nem rossz (rántott hús, rántott sajt). Összességében botrányos volt az egész, menekültem az "étteremből".
2015. június 18.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, gazdag választék, svédasztalos ebéd és vacsora. Mégis a kedvencem a kocsis tál. Rengeteg finom husi, rántott sajt, grillezett zöldségekkel, tartárra, egy jó hideg sörrel valami isteni! A svédasztalos ebéd és vacsora kicsit drága, de aki sokat tud enni annak bőven megéri. Jó hangulat, gyors kiszolgálás!