Kocsis Vendéglő Komárom

4,1
a 31 komáromi étterem közül
étterem, vendéglő

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata

Kocsis Vendéglő Komárom vélemények

Kiváló 2014. június 21., kollégákkal járt itt
Szerintem Komárom legjobb étterme! A kedvenc helyem, s ha tanácsot kérnek tőlem, mindenkit oda küldök. Évekig jártam oda ebédelni, mostanában ritkábban. Igazán finom ételeket készítenek. Tiszta, rendezett, bizalomgerjesztő nem csak az étel, hanem a környezet is. A Kocsis Úr készséges, az ennivalóval kapcsolatban bármilyen extra kívánságot figyelembe vett. Egyszóval: Bárkinek merem ajánlani!
Szörnyű 2013. augusztus 7.a párjával járt itt
Sok étteremben, vagy étteremnek csúfolt helyen jártam már életem során. Több ország több városában és éttermében volt szerencsém már ételeket kóstolni, de még ilyen rossz tapasztalatom nem volt étteremmel kapcsolatban, mint amilyen "élményt" a Kocsis Vendéglő ételei és kiszolgálása okozott számunkra.
Kiváló 2018. augusztus 16.családjával járt itt
Nagyon sokat járunk a svédasztalos éttermükbe. Van úgy, hogy előre asztalt foglalunk, de a legtöbbször váratlanul jelenünk meg és olyan még nem volt, hogy ne kaptunk volna asztalt vagy elutasításban lett volna részünk! A felszolgálók kedvesek, udvariasok, az ételek finomak ha valami elfogy hamar pótolják.
2018. március 18.a párjával járt itt
Négy nap étkeztünk az étteremben, előre lefoglalt hellyel.
Ár-érték arányban kifejezetten előkelő helyre sorolható.
A kiszolgálás udvaris, gyors és segítőkész volt. A választék is elfogadható, a szokásos éttermi kínálattal. Semmi probléma nem nem adódott, már voltunk itt és máskor is jönni fogunk. Jól éreztük magunkat, annyit ehettünk, amennyi jólesett! !
Gyenge 2015. július 13.egyedül járt itt
Tavaly ősszel voltam náluk először svédasztalos ebédre. Nagyon nem voltam megelégedve akkor sem az ételek minőségével. Most július elején ismét Komáromban nyaraltam és mivel láttam a pozitív véleményeket, gondoltam változott valami, ezért adtam még egy esélyt az étteremnek, bementem vacsorázni.
Kiváló 2014. június 12.barátokkal járt itt
Szerény és egyáltalán nem sokféle étteremre kiterjedő tapasztalatom alapján szeretném a komáromi Kocsis Vendéglőt értékelni. Ebédre tértem be barátokkal a kicsinek nem mondható, ám mégis hangulatos, barátságos és felettébb tiszta helyre, ahol kifogástalan kiszolgálás, jóízű ételek várt bennünket.
Kiváló 2014. június 10.barátokkal járt itt
Zárás után is érkeztem már és nem elzavartak, hanem megtettek minden tőlük telhetőt! Vendég centrikusak és korrekten viselkednek.....
2014. február 24.családjával járt itt
Mi júniusban, szülinapi partit tartottunk itt,és nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás megfelelő volt, a svédasztalos ebéd bőséges és finom. Többször voltunk már itt családdal, nagyobb társasággal ballagás, családi ünnep alkalmával. Mindig teltház volt, és mi mindig pozitív élményekkel távoztunk. Visszatérünk máskor is.
Kiváló 2014. január 17.a párjával járt itt
Szinte telt ház volt aznap este, a fűtött teraszon kaptunk asztalt,nem is volt ezzel semmi gond nyugisabb volt mint bent. Svédasztalos vacsora volt. Húsleves és babgulyás, gusztán tálalt töltött káposztától a rántott gombán át a sült húsig minden féléből lehetett válogatni. Saláták öntetek, desszertek voltak a repertoárban.
2023. január 5.gyerekekkel járt itt
Október utolsó napján érkeztünk meg Komáromba. Már elmúlt délután 1 óra amikorra elfoglaltuk a szállásunkat a fürdő területén lévő csodálatos nagy új építésű faházba. Nem akartunk út közben megállni enni,inkább siettünk. Gondoltuk úgyis találunk egy jó kis helyet ahol majd megebédelünl.