Kocsis Vendéglő Komárom

2900 Komárom, Táncsics M. u. 79.

Kocsis Vendéglő Komárom a térképen

Kocsis Vendéglő Komárom értékelése:

8. helyezett a 19 komáromi étterem közül
282. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

Kocsis Vendéglő Komárom vélemények

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokat járunk a svédasztalos éttermükbe. Van úgy, hogy előre asztalt foglalunk, de a legtöbbször váratlanul jelenünk meg és olyan még nem volt, hogy ne kaptunk volna asztalt vagy elutasításban lett volna részünk! A felszolgálók kedvesek, udvariasok, az ételek finomak ha valami elfogy hamar pótolják.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Most voltunk először Komáromban, és előtte sokat olvastam mások véleményét. Mivel a vendéglő közel van a szálláshoz, így ma ott ebédeltünk. Nagy volt a forgalom, sokan voltak, alig találtunk helyet. A benti helyiségben túl meleg volt, de hely csak ott volt, így az ajtóhoz közel ültünk le. Ételből elég nagy volt a választék, de szinte minden, kivétel nélkül sós volt!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Négy nap étkeztünk az étteremben, előre lefoglalt hellyel. Ár-érték arányban kifejezetten előkelő helyre sorolható. A kiszolgálás udvaris, gyors és segítőkész volt. A választék is elfogadható, a szokásos éttermi kínálattal. Semmi probléma nem nem adódott, már voltunk itt és máskor is jönni fogunk. Jól éreztük magunkat, annyit ehettünk, amennyi jólesett!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
Többször étkeztünk itt.Az árak kedvezőek, svédasztalos a kínálat.Az ételek jó ízűek, választék viszonylag nagy, de szinte mindig ugyanaz. Pl. sütemény: mákosguba. Előnye, hogy nem kell várakozni. A személyzet figyelmes, kedves. A bútorzat kissé kopott, de tiszta.Parkolási lehetőség nem a legjobb, a főútról könnyen megközelithető.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Komáromban a fürdőhöz közel található az étterem. Svédasztalos ebédet és vacsorát biztosít kedvező áron. Mi ebédelni voltunk itt, ami még kedvezőbb árú, mint a vacsora. Nagyon bő volt az ebéd választék, szinte alig lehetett választani. Finom volt a húsleves, de a gyümölcsleves is főleg a nagy melegben. A rántott hús és zöldségféleségek frissek voltak és bő volt a desszert választék is.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem svédasztalos rendszerben üzemel. Már többször megfordultunk az étteremben, a kínált ételek mindig finomak, de a választék napokon át ugyanaz, alig 1-1 másikféle ennivaló. Az ebéd és a vacsora ára eltérő sőt még hétköznapi és hétvégi ebéd és vacsora árakat is megkülönböztetnek, de a választék mindig egyforma. Nem értem az árkülönbséget? !

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Annyi jót hallottam az étteremről,gondoltuk kipróbáljuk. A svédasztalos ebéd nem volt szokatlan,bár egy ilyen nagyhírű vendéglőnél meglepő volt. Az étel választékos,és bár a leves enyhén sós volt finomnak mondható. A fő fogás választéka zavarba ejtően sok,és igazat megvallva nehéz volt választani.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 3.
Kedvenc éttermem volt és maradt.Évek óta visszajárunk,ha gyógykezelésre jövünk a fürdőbe.Nagy a választék,az ételek finomak,frissek és forrók.Az italok hidegek.Kedvenc ételem a vadas,de a salátáikat is imádom a rengeteg olajbogyóval.Kétféle desszert közül lehet választani vagy meg lehet kóstolni a jéghideg gyümölcssalátát.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó is kicsit, rossz is kicsit! Igazából nem riasztottak el, máskor is megyek ha arra járok szerintem, mert összességében jobb volt mint rosszabb! Svédasztalos ebédben és vacsorában utaznak mostanában inkább, megéri nekik szerintem, mert elég sokan vannak mindig, vasárnap ebédkor alig találsz helyet sajnos! Bármennyit ehetsz potom pénzért, jobban megéri mint otthon sütni főzni!

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 18.
Mi a családdal elég gyakran járunk ide mert az ételek nagyon finomak és változatosak. Mindenki talál magának valamit és ezért az árért korlátlan fogyasztás van. Szinte jobban megéri mint otthon főzni, és még mosogatnom sem kell. :D Aki teheti az próbálja ki. Ebéd időben kicsit sokan vannak igaz, de az ételek sose fogynak el.

Legnépszerűbb csomagok Komáromban és környékén
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, Reggelivel és fürdőbelépővel., parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2021.12.31.
Hotel Famulus
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.753 - 15.670,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
2019.02.08. - 2021.11.16.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 19.085,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Hotel Capitulum
Győr
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.12.20.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2021.02.09. - 2021.12.31.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.686 - 15.705,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2022.12.27.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.05.10. - 2021.06.25.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2021.05.27. - 2022.05.13.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 16.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
2020.11.05. - 2021.12.22.
2 nap/1 éjszaka 12.303 - 14.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.22.

Szállodák Komárom környékén
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Komárom
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Portobello Hotel Komárom
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)

Kocsis Vendéglő KomáromX