Hét Vezér Apartmanhotel Komárom ★★★

Három csillagos szálloda
Hét Vezér Apartmanhotel Komárom
Hét Vezér Apartmanhotel KomáromHét Vezér Apartmanhotel Komárom
Hét Vezér Apartmanhotel KomáromHét Vezér Apartmanhotel Komárom

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Hét Vezér Apartmanhotel Komárom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 29.a párjával járt itt
Patyolattiszta apartman, kényelmes ágy, felszerelt kis főzőfülke, medencére néző erkély. Bőséges, változatos reggeli a Bahia bárban. A Brigetio Gyógyfürdő csak pár lépés az udvaron keresztül. 2 kinti, 1 benti gyógyvizes medence, úszómedence, tanmedence. Két kinti medence csak nyáron működik.
Hét Vezér Apartmanhotel Komárom - EgyébHét Vezér Apartmanhotel Komárom - EgyébHét Vezér Apartmanhotel Komárom - EgyébHét Vezér Apartmanhotel Komárom - EgyébHét Vezér Apartmanhotel Komárom - EgyébHét Vezér Apartmanhotel Komárom - EgyébHét Vezér Apartmanhotel Komárom - EgyébHét Vezér Apartmanhotel Komárom - EgyébHét Vezér Apartmanhotel Komárom - Egyéb
Kiváló 2014. szeptember 18.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szoba nagyon szép, harmónikus színekkel, az ágy kényelmes, a fürdőszoba is nagyon igényes és szép. Az elhelyezkedése kiváló, közvetlenül a strand mellett található. Zárt parkolóban hagyhattuk az autót. Utolsó nap, a kulcs leadása után még egyaet strandoltunk, megengedték, hogy addig is a kocsi a zárt udvarban maradjon. Nagyon korrektek. Kellemes napokat töklthettünk itt, mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2014. február 16.a párjával járt itt
Párommal kettesben vettük igénybe a szolgáltatást, de a szobához tartozott egy szóló ágy is, így az egy gyermekesek is kényelmesen hálhatnak az ilyen szobákban. A szoba kártyával nyílik, így nem kell a kulccsal csörögni, nagyban segítve a többi szállást igénybe vevő nyugalmát. A szoba tiszta, igényes.
Kiváló 2013. május 18.a párjával járt itt
A szállás tiszta, rendezett, kényelmes, a dolgozók kedvesek, segítőkészek.A teraszról kilépve rögtön a Fürdő területén vagyunk. A gyógyfürdőbe ingyenesen bármikor beléphetünk. Nagyon jól éreztük magunkat. Szinte leste kívánságainkat a személyzet. Aki pihenni akar, annak jószívvel ajánlom! Jung Károly
Hét Vezér Apartmanhotel Komárom - SzobákHét Vezér Apartmanhotel Komárom - SzobákHét Vezér Apartmanhotel Komárom - Medence/kertHét Vezér Apartmanhotel Komárom - SzobákHét Vezér Apartmanhotel Komárom - SzobákHét Vezér Apartmanhotel Komárom - SzobákHét Vezér Apartmanhotel Komárom - Szobák
2013. május 4.csoporttal járt itt
Céges bemutatókra utaztunk a környező falvakba és a cég által itt voltunk elszálásolva egy éjszakára. A személyzet segítőkész és kedves volt. A hotel tiszta,kellemes szinekkel,erkélyes szobánkból szép kilátással a medencékre. Csak reggelit fogyasztottunk,de nem igazán nyerte el a tetszésemet,habár többen meg voltak vele elégedve,nekem mégis kevésnek bizonyult. Ezen kívül csak jót tudok a hotelról mondani.