Tercia Kópháza Kópháza

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Tercia Kópháza Kópháza vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2018. július 15.gyerekekkel járt itt
A fertőendrédi Tercia étteremben már több alkalommal jártunk, így volt elképzelésünk, hogy mire számíthatunk. A kópházi Terciában viszont sajnos nincs játéksarok, illetve kinti játszótér, ami a gyerekes családok számára nagyon előnyös lenne. Az étlap elég hosszú, főleg jól ismert magyar és nemzetközi ételeket találunk rajta, különösebb meglepetések nélkül.
Tercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - BelsőTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Külső képTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étel/italTercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - Étlap/itallapTercia Kópháza Kópháza - BelsőTercia Kópháza Kópháza - MosdóTercia Kópháza Kópháza - MosdóTercia Kópháza Kópháza - BelsőTercia Kópháza Kópháza - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 23.családjával járt itt
Kirándulásunk alatt látogattunk el az étterembe. Desszertet és kávét fogyasztottunk. Segafredo kávé frissen pörkölt, jó minőségű. A Gundel palacsintához dió fagyit is tettek, mennyiség elegendő volt, íze finom. A túrógombóc nagyon finom volt, különleges volt eperszósszal, prézli nélkül. A pincérek kedvesek, előzékenyek, udvariasak. Az étterem tágas, tiszta. A mosdó is tiszta volt.
Tercia Kópháza Kópháza - Étel/ital