Barna-Bár & Étterem Kőröstetétlen

2745 Kőröstetétlen, Kocséri u. 15.

Barna-Bár & Étterem Kőröstetétlen a térképen

házhozszállítás, rendezvényhelyszín
Soproni

Barna-Bár & Étterem Kőröstetétlen vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Nagyon népszerű a környező falvakban és városokban is ez az étterem. Modern, tetszetős külső, kellemes belső tér. Mi bent foglaltunk helyet. Érkezéskor nem tűnt fel, ( mert csak 1 asztalnál voltak), hogy az asztalok túl közel vannak a falhoz és egymáshoz is. Zavaró, hogy a mosdóba csak úgy lehet kimenni, ha az asztaltársaság feláll, és kienged, mert nem férni a másik asztalnál ülőktől.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Párommal jártunk az étteremben vacsorázni!
Az ételek finoman szólva sem izlettek!
A rizs olyan volt mintha egy összeállt focilabdát hoztak volna ki
Többet nem látogatjuk meg a helyet mert az ételek nagy csalódás!
A kiszolgálás viszont nagyon jó volt!

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Háromszor voltam itt. Először csak vacsorázni, az közepes volt, ellenben a személyzet nagyon kedves. Másodjára egy előre leszervezett szülinapi bulin. Az étel , ugyancsak közepes, felszolgálók nagyon kedvesek, viszont a bérelt wellness részleg közel sem adta azokat a lehetőségeket, amit előzőleg ajánlottak. (Személyes egyeztetés történt!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljesen véletlenül találtuk a helyet, mert átutazóban voltunk, nem ismertük a környéket, még a községről sem hallottam soha. Örülök, hogy itt álltunk meg, mert az ételek nagyon finomak voltak, a pincér srác elég laza, tegezett, amin sokan megsértődnének, de én nekem ez pont pozitívum volt, mert mi is még fiatalok vagyunk.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon népszerű a környező városokban is ez az étterem. Én egyszer jártam itt, már nem is emlékszem mit ettünk. Az étterem viszonylag nagy, sok vendéget tud egyszerre fogadni. Sokszor vannak itt rendezvények is. Amin elsőre nagyon meglepődtem, az az étlap volt, azon belül is a választék. Az ugyanis olyan bő, hogy kisebb regényt kapunk a kezünkbe.

2017. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. július 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy igazán patinás, kívül belül tiszta, rendezett helyen ebédeltünk. Sajnos kb ennyi az előnye. Egy nagyobb csoport tagjaként voltam ott (kb 40 fő). Előre lefoglalt asztalok, valamint érkezésünk előtt 1 órával már odaszóltunk. Sajnos csak érkezésünk után 1 órával sikerült elkezdeni az ebédet. Addig viszont sűrűn kínálgatták a méregdrága italokat, ami még éttermi árak viszonylatában is magas volt.

2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pincérek nagyon fiatalok voltak,nagyon esetlenek és rettentő lassúak. . 1 órával az érkezésünk előtt szólt a csoportunk (kb. 40-en voltunk), hogy megyünk, de még így is 50 percet vártunk az ételre. Az egyik pincér a tányérról két krokettet az egyik vendég ölébe ejtett, amire egy "hoppá" reakción kívül mást nem csinált :D mintha mi sem történt volna.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
többször jártunk már itt mimdig elégedetettek vagyunk. köszönjük bence tanulónak a minőségi felszolgálást

2016. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 28.
Fantasztikus ételek, korrekt ár !
Minden nagyon jo volt, köszönjük!
Csak ajanlani tudom!
Gyors es pontos, Udvarias kiszolgálás, kellemes környezet, fenséges vacsora!
Nagyon kulturált a hely kint es bent is egyaránt !
Ajánlom mindenkinek, családi, baráti vacsorára , vagy kollégákkal is!
Időnként elő zene is van, szuper hely!

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 7.
Nagyon remek hely,csodálatos környezet! Szépen épülget,minden igényt kielégítő pihenésre is alkalmas. Kifogástalan ételek és kiszolgállás,mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon tág éttlappal rendelkeznek az egész estében csak az volt nehéz,hogy mit is válssszunk?! Egyszerűen tökéletes hely ezért mi többször is ellátogatunk hozzájuk! :-)

Legnépszerűbb csomagok Kőröstetétlenen és környékén
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.21.
Touring Faházak
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással
2020.09.15. - 2020.12.31.
Jurta Tábor
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépési lehetőséggel a Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.31.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.20. - 2020.12.20.
Hotel Aquarell
Cegléd
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.10.23.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2020.09.28. - 2021.09.28.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Dream Horse Apartman
2020.09.28. - 2021.09.06.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolós vacsorával, szilveszteri vacsorával és műsorral, tombolával, fitneszterem és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.28. - 2021.09.28.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
Akár 1 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal
2020.01.04. - 2020.12.19.

Szállodák Kőröstetétlen környékén
Hotel Aquarell Kőröstetétlen
Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Párosan szép az élet (1 éjtől)

Barna-Bár & Étterem KőröstetétlenX