2625 Kóspallag, Nagyírtáspuszta

grill ételek ...
Gépzene:
változó
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC
Erdinger Hefe, Krusovice, Dab

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel étterme Kóspallag bemutatkozása

A Szent Orbán Erdei Wellness Hotel**** éttermének hangulata és egyedi világítása, illetve építészeti megoldásai különleges atmoszférát nyújtanak amellett, hogy a gasztronómia szerelmesei kedvükre hódolhatnak szenvedélyüknek. A magyar ízek mellett a modern konyhára jellemző fúziós, ínyencekből is elismerést kiváltó ételek és italok széles választékát kínálja. Az étlap számos helyi specialitással büszkélkedhet, melyekért a környező településekről és az ország szinte minden szegletéből érkeznek vendégek. A ház egyik különlegességének számítanak a Börzsöny erdeiben elejtett vadakból készült ételek. Fenséges szárnyas- és halételek kínálatát nyújtja a Szent Orbán Erdei Wellness Hotel**** étterme. Nyáron a vendégek szeme láttára készülnek el a páratlanul ízletes pácokban érlelt húsok, és természetesen nem maradhatnak el a kísérők sem: Magyarország kilenc borvidékének kínálatából választhatnak az ide látogatók.

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel étterme Kóspallag képei

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel étterme Kóspallag vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2018. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A reggeli alapján tudok értékelést adni a Kóspallagon, azon belül is Nagyirtáspusztán lévő étteremről. A svédasztalos reggeli 3500 Ft-ba kerül, a szállás mellé sem kötelező igénybe venni, viszont külsős, máshol megszálló vendégeket is fogadnak az étteremben. Összességében nem volt tömeg, elegendő férőhely akadt, azonban az italgépeknél, ezen belül is a kávénál folyamatosan tumultus, sorban állás alakult ki.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tegnap kirándultunk a Börzsönyben, és véletlenül estünk be ide. Szarvaspaprikás vargányával és sztrapacskával. . . . . . hát valami fantasztikus volt. A környezet csodás, a kiszolgálás kedves volt. Rendkívül kellemes meglepetés volt ez így számunkra, és egészen biztos, hogy vadhúst enni eljövünk még ide. Az árak megfizethetők voltak, ez is fontos lehet :)

boogi TOP étteremértékelő
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az utolsó pillanatban szaladtunk be a vendéglő, elkezdett szakadni az eső. Le akartunk huppanni az egyik kanapés asztalhoz, de rájöttünk, hogy enni nem lenne kényelmes, inkább normál székes azstalhoiz üljünk. A felszolgálónak ez a hezitálásunk szemmel láthatólag nem tetszett. Ezt még tetéztük, hogy levertünk egy üvegből készült sótartót.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családdal voltam a Nagybörzsönyben kirándulni és kicsit eltévedtünk. Letévedtünk az útvonalról, de ezt utólag nem bánom. Igaz, csak ebédelni álltunk meg, de az ételek isteniek voltak. Nem kellett sokat várnunk, pedig teltház volt. Szép környezet, kellemes kiszolgálás, egy túrát mindenképpen megér megszakítani és itt ebédelni. Tessék kipróbálni!

boogi TOP étteremértékelő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusi hétvége, kiránduló idő. Fantasztikus helyen van a szálloda, de csak kocsival, vagy gyalogtúrával közelíthető meg (emlékeim szerint régen feljött idáig a menetrendszeri busz hétvégén). Parkoló kevés a vendégforgalomhoz képest. Rengetegen voltak, de jutott még nekünk szabad asztal. Tetszik, hogy hagytak teret a gyerekeknek futkározni, játszani.

Legnépszerűbb csomagok Kóspallagon és környékén
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.217 - 20.567,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.22.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.954 - 28.351,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.

Szállodák Kóspallag környékén
Royal Club Hotel Kóspallag
Tó Wellness Hotel Kóspallag
City Hotel Unió  Kóspallag
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel étterme KóspallagX