Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag ★★★★

Kóspallag és környéke
3,8
a 4 kóspallagi szállás közül
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel KóspallagSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag vélemények

Kiváló 2017. április 24.a párjával járt itt
Fantasztikus helyen csodás környezetben töltöttünk 3 napot a hotelben. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt, az étel minősége és mennyisége kifogástalan, a szobák is kényelmesek voltak. Bátran ajánlom mindenkinek aki egy kellemes aktív pihenéssel egybekötött nyaralásra vágyik.
2017. április 22.a párjával járt itt
4 nap 3 ott töltött éjszaka alapján csak ajánlani tudom másoknak is ezt a kíváló helyen található szállást. A Börzsönyben tervezett kirándulások remek kiinduló pontja lehet ez a szállás. A szervezett és egyéni túrák kínálata minden korosztály számára kínál sokféle lehetőséget.
Kiváló 2017. április 15.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a hely, mivel a Börzsöny szívében helyezkedik el távol a város zajától. Nagyon szép környezetben tele egyéni és csoportos programokkal. Sok lehetőség van kirándulni a körülvevő erdőben, melyben igen szépen és jól láthatóan fel vannak festve a túrajelzések.
Kiváló 2017. január 8.a párjával járt itt
Tökéletes hely annak, aki a civilizációtól távol, szép erdei környezetben szeretne eltölteni néhány napot. Mind a reggeliknél, mind a vacsoráknál bőséges és ízletes svédasztalról tudtunk választani. A wellness rész szolgáltatásai alapvetően jók, de figyelembevéve a szálloda méretét, lehetne valamennyit bővíteni, hogy elkerülhető legyen az esetenkénti zsúfoltság.
2016. október 4.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörűszép környezetben helyezkedik el. Erdők, dombok, vègtelen nyugalom, csend. Erre vágytunk. Mi a főépületben laktunk lakosztályban, fantasztikus körpanorámás erkéllyel. a szobák szèpek, barátságosak voltak. a fürdőszoba kissé régi, de tiszta. A gyermekeink szobájában sajnos nem volt tv, csak a hálószobában, de az is elèggé öregecske.
Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Síkvidéki születésű vagyok, így a Börzsöny szépsége már az első pillanatban rabul ejtett. A szobánk kényelmes és tiszta volt, a wellness részleg teljes ellazulást biztosított. A személyzet kedves és segítőkész volt. Az étkezéssel kapcsolatos negatívum az, hogy a később érkezők számára már nem volt biztosítva a teljes ételválaszték.
Kiváló 2016. július 25.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, finom ételek, a személyzet kedvessége, figyelmessége, mind-mind feledhetetlenné tették rövid pihenésünket! Amint lehet visszatérünk csodálatos szállodájukba!
Köszönjük szépen!
Körmendi Szilárd és neje