Bécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg bemutatkozása

Éttermünk Kőszegen a középkori belvárosban, a Jurisics Vár bejárata mellett található. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal-és vadételeket, vegetáriánus fogásokat, friss salátákat, gyermekmenüket is megtalálhat a betérő kedves vendég. Közkedveltek kétszemélyes tálaink: Forintos Mátyás tál és Jurisics Miklós lakomája.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
Ensana Thermal Sárvár

Bécsikapu Étterem Kőszeg vélemények

Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. július 15.gyerekekkel járt itt
5 éve visszajáró vendégek vagyunk Kőszegen. Ez az étterem az első két évben elvarázsolt. Sajnos, a fenti kritikák egy része megalapozott. Az étterem vendégszeretete kiszámíthatatlan. Olyan, mint egy szeszélyes nő. Van, amikor kedvesek, van amikor nem, van amikor gyors a kiszolgálás, van, amikor csiga lassú.
Szörnyű 2014. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Pocsék, drága, hideg ételek, nagyképű, lassú felszolgálók, rossz emlék!
Vártunk az étlapokra, pedig üres volt az étterem, vártunk a hideg levesre, vártunk a poshadt salátára, vártunk a nagy számlára, a pincér meg hiába várt a borravalóra! Ide többet soha, Mcdonalds-ot Kőszegre! A WC-ben idén még nem járt szerintem takarító személyzet. A történelmi háttér kicsit javított a szenvedésen, de csak kisfiunknak!
Szörnyű 2021. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A várban tett látogatásunk után tévedtünk be az étterembe. Bár ne tettük volna. A pincér az étlapot úgy dobta élénk, ezután már csak bíztunk benne hogy az ételt nem így kapjuk meg. Hosszú várakozás után végre felvették a rendelést, majd ismételt hosszabb várakozás után megkaptuk az italokat.
Átlagos 2015. szeptember 2.családjával járt itt
Egy vasárnapi napon kirándultunk Kőszegre. A vár aljában találtuk ezt a kellemesnek ígérkező éttermet. Hangulatos, amint belépsz, a személyzet kedvesen üdvözöl, azonnal jöttek, hogy mit kérünk. Megrendeltük az italt, majd az ételeket is. Hamar megkaptuk, azzal nem volt baj. A levest csorba csészében hozták, ami azonnal visszatetsző volt.
Gyenge 2018. október 23.a párjával járt itt
Eredetileg más [moderálva - a szerk. ] étterembe szerettünk volna ebédelni, de teltház volt így az utunkba eső első étterembe ültünk be (már ahol volt is hely). Így esett a választás a Bécsikapu Étteremre. Az étterem kerthelyiségében tudtak nekünk asztalt biztosítani és mivel nagyon éhesek voltunk így maradtunk.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - MosdóBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étlap/itallapBécsikapu Étterem Kőszeg - Étlap/itallapBécsikapu Étterem Kőszeg - MosdóBécsikapu Étterem Kőszeg - Mosdó
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. április 30.családjával járt itt
A várban járva az ajándékboltos ajánlására tértünk be az étterembe késő ebédidőben. Majdnem minden asztal foglalt volt, de azért lehetett még helyet találni. Feltűnt, hogy annak ellenére, hogy ilyen sokan voltak, szinte senki sem evett. Két pincér próbálta kiszolgálni a rengeteg vendéget, nem sok sikerrel.
Kiváló 2017. október 29.barátokkal járt itt
Gyors, kedves kiszolgálás, finom és bőséges ételek, kedvező árban. Legközelebb is ezt a helyet választjuk. A fokhagymakrémleves cipóban nagyon finom volt és bőséges. A rizs és a többi köret is nagyon finom volt, jól elkészített. A helyre későn érkeztünk, de ennek ellenére is gyorsan megkaptunk mindent, amire szükségünk volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Szörnyű 2016. október 29.a párjával járt itt
Tegnap du. 3-kor tévedtünk be az étterembe. Teljesen üres volt, gondoltam sebaj, gyorsan végzünk. Tévedtem. A köszönésünkre senki nem felelt, annyira hangosan szólt a "kellemes atmoszférája, korhű reneszánsz zene" (idézet a honlapjukról), melyet az én fülem inkább egy modern kereskedelmi rádióval azonosított. . .
Gyenge 2016. október 26.a párjával járt itt
Mint minden évben, idén is ellátogattunk a kőszegi Orsolya napi vásárba. Az elmúlt években mindig ugyanabban az étteremben ebédeltünk, már írtam is erről a helyről pozitívan ezen az oldalon. Gondoltuk most kipróbálunk valami mást. Hát nem kellett volna. A Bécsikapu étterem közvetlenül a vár mellett található, s előnyei talán ezzel ki is fogytak.
Átlagos 2015. január 22.a párjával járt itt
Egyrészt nagyon pozitív, mert egy csoport miatt telt házuk volt, mégis szorítottak nekünk helyet a pult előtt. Igaz hogy az asztal kicsit ragadt, majd miután elment a csoport és ketten maradtunk a párommal, a személyzet olyan viháncolást rendezett a pult mögött hogy egymás szavát sem hallottuk. Az étel viszont finom volt és bőséges, az árak pedig közepesek.
Bécsikapu Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegRajnis u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar