kakukKata

kakukKata adatlapja

Regisztráció2015.01.22
Utoljára itt2016.02.18

Átlagos 2015. január 22.a párjával járt itt
Egyrészt nagyon pozitív, mert egy csoport miatt telt házuk volt, mégis szorítottak nekünk helyet a pult előtt. Igaz hogy az asztal kicsit ragadt, majd miután elment a csoport és ketten maradtunk a párommal, a személyzet olyan viháncolást rendezett a pult mögött hogy egymás szavát sem hallottuk. Az étel viszont finom volt és bőséges, az árak pedig közepesek.
2015. január 22.a párjával járt itt
Más forrásból már sokat hallottunk a helyről, a barátságos légkörröl. Így nem volt kérdéses hogy kőszegi hosszú hétvégénk első vacsoráját itt fogyasztjuk el. Nekem ugyan sikerült egy kissé jellegtelen, átlagos ételt kifognom, ami adagban sem volt túl nagy, párom viszont szalontüdőt rendelt, ami elég ritka az étlapokon.
Felhasználó fényképei:
Kék Huszár Étterem K?szeg -
Szörnyű 2015. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
A hely elég retro, de pont ez adná a hangulatát. A kiszolgáló fapofával, egy mosoly nélkül kommunikált velünk, pedig egy 5 hónapos babával voltunk, akire azért mindenki mosolyogni szokott. Az ételek mennyisége és minősége borzasztó volt. A frissensült cigánypecsenyét 10 perc múlva hidegen hozták, és attól volt cigánypecsenye, hogy az egyben valamikor megsütött húsra sütöttek szalonnából kakastaréjt.