9730 Kőszeg, Fő tér 4.

Írottkő Hotel étterme Kőszeg értékelése:

5. helyezett a 28 kőszegi étterem közül
80. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
könnyűzene
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
nincs

Írottkő Hotel étterme Kőszeg bemutatkozása

A rusztikus modern stílusban berendezett, 50 fő befogadására alkalmas a’la carte éttermünk a nyári időszakban 11.00-22.00 óráig, a téli időszakban 11.00-21.00 óráig várja kiváló konyhájával kedves vendégeit. Étlapunkon az ízletes magyar specialitások mellett vegetáriánus ételválaszték is megtalálható.

Családi rendezvények
Különtermeinkben örömmel vállaljuk családi rendezvények, keresztelők, születésnapok, ballagási ebédek illetve házassági évfordulók megszervezését, egyedi menüsorral. Bőségtálakon illetve létszámtól függően büférendszerben is megoldható az ünnepi ebéd vagy vacsora.

Asztalfoglalás illetve további információ: info@irottko.hu emailcímen vagy telefonon a 06 94 360 373-as telefonszámon.

Írottkő Hotel étterme Kőszeg képei

Írottkő Hotel étterme Kőszeg vélemények

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Már elutazásunk előtt otthon kiválasztottam ezt az éttermet. Így mikor az ebédre készültünk, egyből arra vettük az irányt. A Hotel éttermében mindenki bátran bemehet ebédelni. A felszolgáló lány nagyon kedves, segítőkész. Én egy szezámmagos csirkét kértem, salátaágyon. Párom pedig lazacot, fekete rizzsel. . . kíváncsian vártuk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 23.
Kedves Vendégünk!
Nagy örömünkre szolgál, hogy már elutazásuk megkezdése előtt is megtiszteltek minket bizalmukkal. Kedves szavait, gondolatait örömmel továbbítjuk kollégáink felé. Várjuk Önöket legközelebb is!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. nyarán egy hétfői napon nagy melegben a főtér környékén túristaként a férjemmel étkezési lehetőséget kerestünk. Így tévedtünk be a hotel éttermének kerthelyiségébe. Alig volt vendég, így találtunk árnyékban asztalt. A pincér - kicsit unott arccal ugyan - de azonnal hozta az étlapot. Találtunk olcsó ételeket. A férjem menüt evett.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 4.
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Örülünk, hogy jó szájízzel távoztak éttermünkből. Sajnáljuk, hogy pincérünk nem keltett pozitív benyomást, korábban nem esett panasz személyzetünkre. Reméljük ettől eltekintve kellemesen érezték magukat!

ádica TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár napot töltöttünk férjemmel Kőszegen, ebben a hotelben, félpanziós ellátással. A reggelik és a vacsorák során nagyon elégedettek voltunk az ételekkel és a kiszolgálókkal is. Udvarias fogadtatás után mindenféle földi jóból válogathattunk, a reggelik és vacsorák során is. Későn jártunk reggelizni, de mindig tudtunk friss és meleg ételt választani, a vacsorák során hasonlóan.
Válasz az értékelésre - 2017. július 7.
Köszönjük szépen a kedves szavakat, örülünk, hogy pozitív élményekkel tértek haza szállodánkból. Igyekszünk maximálisan kielégíteni vendégeink igényeit. Térjenek vissza hozzánk máskor is!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédeltünk az étteremben. Az étterem nagyon szép, a kerthelyiség is hangulatos. Az ebéd tálalása gusztusos volt, és minden nagyon ízlett. A pincér is nagyon kedves volt, minden kérdésünkre válaszolt, és útbaigazítást is tudott adni. Kellemes hely, mindenkinek bátran ajánlom. Ha újra a környékre utazunk, biztosan újra visszatérünk a Hotel Írottkő Éttermébe.
Válasz az értékelésre - 2017. július 7.
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztatait. Várjuk vissza Önöket szeretettel éttermünkbe!

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22. - 4 látogató hasznosnak vélte
Vacsorára érkeztünk a Hotel Írottkő éttermébe húsvét vasárnapján! Mikor beléptünk, senki nem volt ott, még a személyzet sem, így kicsit elbizonytalanodtunk, de aztán megérkezett a pincér srác! Első perctől kezdve nagyon kedves volt, minden kérdésünkre készségesen válaszolt! Nagyon finom ételeket ettünk, és nagyon finom pálinkát ittunk, ami különlegesség volt, mert a szállodának készül, kőszegi gyümölcsökből!

Legnépszerűbb csomagok Kőszegen és környékén
Pék Apartman
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 7.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2020.02.17. - 2020.12.31.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 2.997,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2020.12.24. - 2020.12.27.
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunás élményfürdő belépőjeggyel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.05. - 2020.12.31.
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.30. - 2020.12.20.
Ensana Thermal Sárvár
5 nap/4 éjszaka 13.125 - 15.750,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
2019.04.09. - 2020.12.20.

Szállodák Kőszegen és környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Hotel Viktória Kőszeg
Gotthard Therme Hotel & Conference Kőszeg
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 4 éj)

Írottkő Hotel étterme KőszegX