Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg

Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg
Arany Egyszarvú Patikamúzeum KőszegArany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg
Arany Egyszarvú Patikamúzeum KőszegArany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg

Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg különleges helyet foglal el a gyógyszerészet-történet múltjában; az országban egyedülálló módon többféle patikatípust tudhat magáénak, ezek egyike a szerzetesi és polgári patika emlékeit egyaránt bemutató Arany Egyszarvú Patikamúzeum.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg vélemények

Érdekes 2023. július 15.családjával járt itt
Mindenképpen érdemes megnézni. Igazi időutazás a múltba. Mesebeli helyszínekkel. A padlás és a kis kert nagyon bájos és misztikus. A jegyvásárlásnál támadt némi félreértés a fiatal hölgy és köztünk. Vettünk 500 Ft-ért egy plusz jegyet, hogy fotózhassunk. Ekkor megemlítette, hogy a bútorokat tilos lefényképezni.
Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Belső
Érdekes 2022. június 9.a párjával járt itt
20 évvel ezelőtt jártam itt. Akkor még nem lehett felmenni a padlásra. 4 helyszín: padlás, udvar, vitrines szoba, és régi patika. A padláson szárították a gyógynövényeket, de itt hiányoltam a gyógynövények leírását, ami a pénztárnál volt.
Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - BelsőArany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - BelsőArany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - BelsőArany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - EgyébArany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Külső kép
Kihagyhatatlan 2020. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Nagy rajongója vagyok a régi patikáknak, jó párat láttam már országszerte, de olyannal nem találkoztam még, hogy egy városon belül 2 patika is fennmaradt volna múzeumként. Elsőként a Jurisics téren lévő Arany Egyszarvú, azaz Unikornis patikába látogattunk el.
Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg - Arany Egyszarvú Patikamúzeum Kőszeg -