Kőszeg és környéke

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Fogadó a Kóbor Macskához Kőszeg vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2024. április 25.családjával járt itt
Másodszor jöttünk ide, mivel jó helyen van, a város szívében. Puritán berendezés, szűk hely a szobában, de /leginkább a barátságtalan reggeliző helyiség nem tetszett. Kényelmetlen, pici kerek asztalok, ha már nem jutott hely a 4 személyeseknél. A reggeli választéka: virsli, rántotta, vagy sült lecsókolbász, naponta más / egyféle.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2024. április 23.családjával járt itt
Az első foglalásunk pár éve volt, amikor egy másik panzió helyett ajánlotta fel a szervező ezt a fogadót. Ár-értékarányban kifejezetten kedvező. A fogadó közvetlenül a Jurisics vár mögött helyezkedik el, pár lépésre a központtól is, Ez nagyon vonzóvá teszi. Most is kaptunk egy olcsó árfekvésű lehetőséget, amit szívesen elfogadtunk, hisz a város egy igazi gyöngyszem.
Fogadó a Kóbor Macskához Kőszeg - Külső kép
2023. szeptember 25.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az ódon épületben kialakított szálláshely. Olyan jól éreztük magunkat, hogy kétszer is igénybe vettük a szálláshelyet. A reggeli bőséges és mivel feleségem vegetáriánus, neki biztosítottak hús nélküli ételt. A környék bejárásához a tulajdonos minden segítséget megadott.
2023. szeptember 9.a párjával járt itt
Mi egy földszinti szobát kaptunk,a szobával minden rendben volt!
A parkolás egy picit komplikált de megoldható!
Ár érték arányában teljesen rendben van.
Még friss meleg reggelit is kaptunk!
Mi igazából császkálós,barangolós pár vagyunk ennyi pénzért bőven megfelelt hogy volt hol aludni,tisztálkodni és enni!
Nekünk tetszett!
Szörnyű 2023. augusztus 8.a párjával járt itt
Sajnos a kuponnal nem a női neveket kapott szobák, hanem a számozott szobák kerülnek kiosztásra, amelyek a képek alapján jóval kisebbek és kevésbé felszereltek. A tulajdonos kézségesen tájékoztat mindenről még az utazás előtt. Parkolóból van pár ingyenes, de ha azok foglaltak, akkor másik utcában kell parkolni.
Szörnyű 2023. június 11.a párjával járt itt
Baratoktól kaptunk ide vouchert. Nem voltak nagy elvárásaink de amit itt tapasztaltunk hat nem is tudom. . . A fogadóba beérve rögtön jobbra az "étkező" van . Napközben ide van kiteregetve az előző vendégekről kimosott ágynemű. A fogadó sötét ,dohos szag uralkodik mindenhol. A szoba dohos,a fürdőben leginkább hideg víz van.
Gyenge 2023. május 8.a párjával járt itt
Hétvégi túrázás céljából vettük igénybe a fogadó szolgáltatásait. Belül kellemes külsejű szállásra találtunk. Nem tetszett azonban, hogy a szobában van közvetlenül a zuhanykabin, és nem külön helyiségben a WC-vel együtt. A reggeli az első nap kb. 15 perc késéssel készült el, és a virslik a szétfőzéstől széthasadtak, elég gusztustalanok voltak, a második nap min.
2023. április 9.családjával járt itt
Hat éve beleszerettem Kőszegbe, ezért újra ide jöttem. A fogadó nagyon egyszerű, szobái minimális felszereltségűek, de tudtam, mire számíthatok, nem vártam semmi luxust. Az árához képest elfogadható. Amúgyis a várost jártuk, pihenésre megfelelt. A reggeli valóban csak egyféle, de kiadós, a vacsora viszont a partnerétteremben kiváló volt. A puritán körülmények ellenére kellemes napokat töltöttünk itt.
Szörnyű 2022. szeptember 5.a párjával járt itt
A fogadó jó helyen van, a vár mellett. A szállást jan. 5. -én május végére foglaltuk szállásközvetítő oldal [moderálva - a szerk. ] segítségével. A tulaj már akkor közölte, nem tud adni szobát, csak főszezonra felárral, vagy szeptembertől, de akkor is csak hétvégére, felárral ! ! ! OK, szeptember elejére felárral.
Gyenge 2022. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A tetőtéri szobát nem szabadna kiadni senkinek pláne nem 2022-ben! Az kritikán aluli ami nagyban rontotta az összképet! Ezért biztos hogy oda többet nem megyünk. És úgy hogy majdnem két hónappal az utazás előtt foglaltam pedig csak hüvös szobát szerettünk volna,nem csatorna szagút!