Sziget Vendégház Kőszeg

Sziget Vendégház Kőszeg
Sziget Vendégház KőszegSziget Vendégház Kőszeg
Sziget Vendégház KőszegSziget Vendégház Kőszeg

Sziget Vendégház Kőszeg bemutatkozása

Műemlék épületben alakítottuk ki az egy és kétszobás apartmanokat, amelyek önellátóak, a minikonyhák felszereltsége minden igényt kielégítő. Az óváros 4-5 perc sétával elérhető. A zárt udvarban vagy a ház előtt térítés nélkül parkolhat a gépkocsival. A pihenőkertben lehet grillezni, bográcsozni.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Sziget Vendégház Kőszeg vélemények

Kiváló 2018. június 29.családjával járt itt
Nagyon kedves baratságos apartman :)
Nagyon tetszett minden szuper volt.
Szívesen ajánlom másoknak is.
Kiváló 2018. május 26.barátokkal járt itt
Megkérdeztem sógornőmet, miért ezt a szállást választotta? "A központ közelsége, nyugalma, a feltett fotók, kommentek alapján" - válaszolta. Azóta kiderült sok minden szintén itt élő szállásadóinkról:
figyelmesek, empatikusak, segítőkészek, közvetlenek: nagyon jó EMBEREK! Családias a hangulat, mintha régi jó barátok lennénk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2018. január 5.a párjával járt itt
Sok helyen jártunk már párommal, de be kell vallanom ez a szállás kiváló! Párom meglepetésnek szánta 50. születésnapom kettesben való megünnepléséhez, és bizony remek választás volt. A vendéglátóink igen kedvesek voltak végig az ott tartózkodásunk alatt.
Sziget Vendégház Kőszeg - BelsőSziget Vendégház Kőszeg - SzobákSziget Vendégház Kőszeg - SzobákSziget Vendégház Kőszeg - Egyéb
Kiváló 2017. december 29.a párjával járt itt
Másodszor jártunk itt, de még fogunk jönni az biztos! Csak ajánlani tudom kicsiknek és nagyoknak! :-)
Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Csodás napokat töltöttünk Kőszegen a fiam családjával. Őket már évek óta baráti szálak fűzik Ágihoz és Ernőhöz, minden alkalommal náluk szállnak meg. Most lehetőségünk támadt nekünk is megismerkedni velük és az utcai apartmant birtokba venni. Igazán nagyon kedves, figyelmes, vendégszerető és barátságos vendéglátók, köszönet érte!
Kiváló 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Már évekóta vissza járunk Ágikához és Ernőhöz! Nagyon vendégszeretők, IGAZI FOGADÓSOK! ! ! ! A szobák izléses berendezései, a Tulajdonosok kezemunkáját dicséri. Vendéglátos tanulóknak igazán jó Nyárigyakorlatos hely lenne, Ernőtől és Ágikától nagyon sokat tanulhatnának arról, hogy hogyan kell a vendégeket fogadni és a vendégekkel foglalkozni!
Sziget Vendégház Kőszeg - Környék
Kiváló 2017. augusztus 11.a párjával járt itt
Sok helyen jártunk az országban,de eddig ez volt a legszebb és kellemes hely! A tulajdonosok igazi vendég várók. Tarthatnának oktatást a vendéglátásrol sok kollégának! Köszönöm nekik és továbbisok sikert kívánok! Mindenkinek ajánlom keressék fel és érezzék jól magukat! Az ittjártam.
Kiváló 2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép szállás, csupa egyedi megoldással, jó kialakítású terek, nagy szobák, szép berendezések jellemzik.
Nagyon jó helyen, a belvárostól karnyújtásnyira található, kedves és rugalmas vendéglátókkal.
A család minden tagja megtalálta a kedvenc kuckóját a szálláson.
Mindenkinek jó szívvel ajánlom, ha legközelebb Kőszegre megyünk, ezt a helyet fogjuk választani.
Kiváló 2017. június 25.a párjával járt itt
Csodálatosan szép tiszta szállást, és nagyon kedves vendégfogadó két embert ismertünk meg akik szinte családias légkört, nyugodt pihenést teremtettek, ami teljessé tette az ott létünket. Szívesen segítettek a környék muzeális és természet értékeinek megismerésében.
Sziget Vendégház Kőszeg - Külső képSziget Vendégház Kőszeg - Medence/kert
Kiváló 2017. június 9.a párjával járt itt
Fantasztikus volt az eltöltött négy nap. Olyan élményben volt részünk a szállást és szállásadókat illetően, ami minden képzeletet felülmúlt. Voltunk már jó pár helyen pihenni, de ez mindegyiket messze felül múlta. Gyönyörű a környék, a szállás meg valóban párját ritkítja úgy a felszereltségében, kényelemben, mint a szállásadók kedvességében.