Sziget Vendégház Kőszeg

Sziget Vendégház Kőszeg
Sziget Vendégház KőszegSziget Vendégház Kőszeg
Sziget Vendégház KőszegSziget Vendégház Kőszeg

Sziget Vendégház Kőszeg bemutatkozása

Műemlék épületben alakítottuk ki az egy és kétszobás apartmanokat, amelyek önellátóak, a minikonyhák felszereltsége minden igényt kielégítő. Az óváros 4-5 perc sétával elérhető. A zárt udvarban vagy a ház előtt térítés nélkül parkolhat a gépkocsival. A pihenőkertben lehet grillezni, bográcsozni.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Sziget Vendégház Kőszeg vélemények

Kiváló 2015. július 16.a párjával járt itt
Szállásadóink kedves, segítőkész emberek. Mindig volt hozzánk egy-két jó szavuk. A szoba jól felszerelt, tiszta, tágas. A belváros pár perces sétával megközelíthető. A kertben napozni, grillezni is lehet. A csendes környezetben jókat lehet pihenni.
Szívből ajánlom mindenkinek ezt a helyet, aki megfordul Kőszegen. Mihelyt lehetőség adódik rá, biztos, hogy visszatérünk a párommal.
Kiváló 2015. április 2.gyerekekkel járt itt
Szállásadóink tiszta, felfűtött(! ), jól felszerelt vendégházzal fogadtak. A képek alapján nem is látszódott mennyire tágas. Wifi minden helységben jól működött. Pár perc sétával a belváros vagy akár a kéktúra útvonal is elérhető. Kedvesek és barátságosak házigazdák. A gyerekek és a nagyszülők is jól érezték magukat.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2014. január 18.barátokkal járt itt
Nagyon ízlésesen berendezett apartmanok, gyönyörű fürdőszobák, barátságos, kedves házigazdák. Fogadásnál a pálinka, a bekészített kávé, az apró figyelmességek mind-mind vendégszeretetüket dicsérik. Január első hetében töltöttem itt pár napot ismét. Sokadszor kerestem fel a vendégházat, mert mindig elégedett voltam. Csak ajánlani tudom másoknak is.
Kiváló 2013. szeptember 18.családjával járt itt
2012. ben töltöttem 1 hetet a Kőszegi Sziget Vendégházban másodmagammal. A ház a kert teljesen elvarázsolt. Egy gyönyörű műemlék épület hangulatos apartmanokkal. A háziak kedvesek előzékenyek voltak. Nyaranta mindig másutt töltöm a pihenést,de nekem a legkedvesebb ,leghangulatosabb ez a vendégház volt! Mindenkinek ajánlom.
Sziget Vendégház Kőszeg - Medence/kertSziget Vendégház Kőszeg - SzobákSziget Vendégház Kőszeg - Belső
Kiváló 2013. szeptember 5.a párjával járt itt
A férjemmel ketten töltöttünk el egy pár napot, ebben a gyönyörű, tiszta és barátságos vendégházban. A konyha, fürdő minden jóval felszerelt. A kert nagyon szép, rendezett, bográcsozásra, nyársalásra alkalmas. A tulajdonosok nagyon kedvesek, segítőkészek! Bolt kb. 2 perc sétára, ahol minden beszerezhető.
Kiváló 2013. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
A családdal töltöttünk el 1 hetet ezen a szálláson. Fantasztikusan hangulatos. A tulajdonos és házgazda házaspár roppant kedves, vendégszerető. A szállás szépen berendezett, tiszta. Az ágy nagy és kényelmes. Konyhafelszerelés mindenhez biztosított. Megtaláltuk a törzshelyünket ! Köszönjük a háziaknak a vendéglátást !