Sziget Vendégház Kőszeg

Sziget Vendégház Kőszeg
Sziget Vendégház KőszegSziget Vendégház Kőszeg
Sziget Vendégház KőszegSziget Vendégház Kőszeg

Sziget Vendégház Kőszeg bemutatkozása

Műemlék épületben alakítottuk ki az egy és kétszobás apartmanokat, amelyek önellátóak, a minikonyhák felszereltsége minden igényt kielégítő. Az óváros 4-5 perc sétával elérhető. A zárt udvarban vagy a ház előtt térítés nélkül parkolhat a gépkocsival. A pihenőkertben lehet grillezni, bográcsozni.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Sziget Vendégház Kőszeg vélemények

Kiváló 2017. május 15.családjával járt itt
Véletlenül bukkantunk erre az elbűvölő helyre, amely nem az utcának mutatja értékeit, hanem be kell lépni ahhoz, hogy az embert elvarázsolja az égbetörő ciprusokkal határolt hosszú kerten végighúzódó, rendkívül jó állapotban lévő ódon, mégis vidáman hívogató, barátságos ház sajátos bája.
Kiváló 2017. május 1.gyerekekkel járt itt
Családias, minden igényt kielégítő szálláshely remek szállásadókkal. Immár hatodik alkalommal vettük igénybe a rendkívüli vendégszeretetet, amit Ági és Ernő nyújt. Az itt található tisztaság nekünk az első alkalom óta maga az etalon, ehhez mérünk minden szálláshelyet, sajnos még megközelíteni sem sikerült sehol.
Kiváló 2016. december 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon kényelmes, jó fekvésű remek és hangulatos bútorok egyszerűen mesés, itt kötelező életedben legalább egyszer megszállni! ! Kényelmes ágyak, kedves vendéglátók, az apartman felszereltsége egyszerűen mindent felülmúl, tea kvfözö, elektromos kés mikró edényhalmazok, morzsaporszivo, tényleg majdnem több mint otthon! ! ! Mindenkinek ajánlom! ! !
Kiváló 2016. november 21.családjával járt itt
Ha szeretnétek elfelejteni a kellemetlen emlékeiteket, amelyeket a magyarországi barangolások alkalmával a szállásokkal és a vendéglátókkal kapcsolatban szereztetek, akkor a Sziget Vendégházba menjetek. Otthonosan, nagy gondossággal berendezett, patyolat-tiszta apartmanok, kifogástalan állapotban levő felszerelésekkel, kedves, szívélyes és szolgálatkész vendéglátókkal.
Kiváló 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Ha szeretnéd tudni, milyen az igazi vendéglátás, őszinte vendégszeretet, látogass el Ernőhöz és Ágihoz a Sziget vendégházba! NEM FOGSZ CSALÓDNI! Harmadik alkalommal jártunk itt, mi sem csalódtunk. A házigazdák nagyon kedvesek, az apartman otthonos, tiszta és jól felszerelt. Sok a túrázási lehetőség, a közelben jók az éttermek. Mindenkinek ajánljuk!
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Kiváló szálláshely, mindenkinek ajánlom. Ár-érték arány tekintetében osztályon felüli. A házigazdák kedvesek, figyelmesek. A szállás tiszta, gondozott, minden igényt kielégít. Másodszor jártunk itt, de remélem nem utoljára. . . .
A környék erdeiben és Burgenlandban jók a kerékpározási lehetőségek: A kerékpárutak minősége Ausztriában messze veri a hazait(sajnos).
Kiváló 2016. május 30.családjával járt itt
Csendes, tiszta, kulturált. Jól felszerelt konyha, tiszta kényelmes fürdőszoba. Kényelmes ágy. A háziak igyekeznek minden kérést teljesíteni, nagyon figyelmesek, segítőkészek. Már negyedik alkalommal voltunk, szívesen jövünk vissza. Közel van a belváros, a vár, a gyönyörű főtér. Szeretünk sétálgatni, kiülni, kávézgatni a főtéren.
Sziget Vendégház Kőszeg - KörnyékSziget Vendégház Kőszeg - Medence/kertSziget Vendégház Kőszeg - Külső képSziget Vendégház Kőszeg - Külső képSziget Vendégház Kőszeg - Medence/kertSziget Vendégház Kőszeg - Külső kép
Kiváló 2016. április 30.családjával járt itt
Csendes, kulturált, jól felszerelt. A házigazdák minden igényt kielégítettek. Bárkinek tudjuk ajánlani.
A háztól remek kirándulási lehetőség adódik Léka várához, az Írott Kőhöz, Rohonc csendes kis városkájához, majd visszafelé Bozsok és a Cáki Pincesor. Bozsokon kiváló étterem található, amit csak ajánlani tudunk: Határmenti Vigadó.

Ezúton köszönjük a felejthetetlen 4 napot.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Szép, különleges szállás. Olyan hely, amely igazi alaphangot ad ahhoz, hogy átérezd a város miliőjét, miközben olyan kényelmet kapj, mintha otthon lennél. A tulajdonosok csodálatos érzékkel alakították ki az apartmanokat. Minden, amihez és ahogyan hozzányúltak életre kelti a múltat.
Kiváló 2015. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Augusztusban, hét év után tértünk vissza Kőszegre ( amely várost azóta csak Ékszerdobozként emlegetünk), a Sziget Vendégházba, ahol korábban is jártunk (ez volt nyaralásaink során az első, ami apartman és nem szálloda) és nem utolsósorban Ágneshez és Ernőhöz, elbűvölő szállásadóinkhoz.