Útonálló Vendéglő Leányfalu
2016 Leányfalu, Móricz Zsigmond út 204.

Útonálló Vendéglő Leányfalu a térképen

Szállások Leányfalu városában
Wellness csomagok Leányfalu városában

Útonálló Vendéglő Leányfalu vélemények

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Nem, ez már messze nem ugyanaz. Évekig voltam itt lelkes vendég, most, pár hete még el is vittem ide külföldi vendéget, de ez már csak árnyéka régi önmagának. Már ez sem volt, meg az sem volt. Lepukkadt udvar, igénytelen teríték, mintha egy faluszéli pótasztalnál ültünk volna. A leves már nem volt jóízű, pedig ez volt az egyik zászlóshajó.

noire TOP étteremértékelő
noire TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Egy vasárnap, ebédidőben tértünk be barátainkkal ebbe az út menti étterembe. Megmondom őszintén, nem ez volt az elsődleges választásunk, de az előre kiválasztott étterembe nem fértünk be, nem foglaltunk előre asztalt. Megjegyzem, a neten sehol sem jelezték, hogy ez szükséges lenne. Szóval úgy is mondhatnánk, hogy jobb híján kerültünk a vendéglőbe.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Ajánlás miatt mentünk, jó volt az étel, és kedvesek a felszolgálók. Az adag megfelelő volt, sőt, mi alig bírtuk megenni, a megmaradt ételt becsomagolják, ha kéred. Kár hogy ennyire közel van a főúthoz, és minden zaj behallatszik. Kellemesebb lett volna, ha egy csendes dunaparti helyen üldögélni. De ettől függetlenül ajánlom mindenkinek. Érdemes betérni.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az internetes értékelésekben bízva tértünk be először az étterembe. Családias hangulatú útszéli vendéglő, általában kedves a kiszolgálás, de előfordul "futószalagos" bánásmód, ha sok a vendég. Az ételek látványosan nagy adagok, de többnyire átlagosak. Legutóbbi ebédünk azonban felháborított.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eltűntek a drága, cserfes kislányok, akik annak idején olyan jó hangulatot varázsoltak ide. Tüsténtkedtek, szóba álltak, ajánlottak ezt-azt. . egyébként most sem volt rossz a kiszolgálás, de már nem ugyanaz. A fenti rész nem működik éppen, úgy tűnik. A lentit megpróbálja ellátni néhány úr, de esett a hangulat.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Az asztal koszos volt, a felszolgáló modortalan, az ételeink hidegek. A palacsinta borzalmas volt. . . . . A kijevi csirke vajat nem látott, a sajt rá volt száradva(nem h8deg volt, konkrétan oda volt száradva mintha már reggel ki sütötték volna. . . . Senkinek nem ajánlom. . . . Mindezek a borzalmak után több mint 15 ezer forintot fizettünk 3 emberre.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Kaptunk egy mocskos asztalt, én törölgettem le a kajamaradékokat. A Holstein szeletem alá beraktak iszonyat mennyiségű mustárt. Szerencsére nem nagyon kentek vele össze semmit, nem küldtem vissza az egészet. Miért adták, nem tudom. A palacsinta viszont az étkezés legalja. A nutellás nutellát nem látott, a túrósból csöpögött a víz és alapból ehetetlen volt.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerős hívta fel a figyelmemet, a 11-es úton, Leányfalú végén van, Visegrád felé menet jobb oldalon. Kedvencem a rántott-máj, belsőségek, kitűnő hal-ételek és más is. Udvarias kiszolgálás, tisztaság, ja, és én még rossz ízű kaját még nem ettem ott, holott hetente legalább egyszer arra járok, s betérek ebédre, vagy vacsorára. A mennyiség is tisztességes!

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta megyek ide, ahányszor csak tehetem. Még sohasem csalódtam! A gyöngytyúk leves a kedvencem, és mindig, de tényleg kivétel nélkül mindig kedvesek, aranyosak, közvetlenek voltam velem/velünk, amikor itt kiszolgáltak. A rendelés után igazán nem kell sokat várni. nagyon jó, házias ízek vannak a tányéron, bőséges adagok és igazán megfizethető áron.

Legnépszerűbb csomagok Leányfalun és környékén
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2020.11.30. - 2021.12.31.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.240,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és kültéri medence használattal, parkolással
2021.03.16. - 2021.06.15.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.776 - 28.106,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.921 - 46.489,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.03.16. - 2023.01.01.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 35.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda belépővel, szobai bekészítéssel, ajándék jégkrémmel, parkolással
2021.04.02. - 2021.12.23.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.

Szállodák Leányfalu környékén
Royal Club Hotel Leányfalu
Tó Wellness Hotel Leányfalu
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Útonálló Vendéglő LeányfaluX