Útonálló Vendéglő Leányfalu
2016 Leányfalu, Móricz Zsigmond út 204.

Útonálló Vendéglő Leányfalu a térképen

Szállások Leányfalu városában
Wellness csomagok Leányfalu városában

Útonálló Vendéglő Leányfalu vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 27.
Egy vasárnap, ebédidőben tértünk be barátainkkal ebbe az út menti étterembe. Megmondom őszintén, nem ez volt az elsődleges választásunk, de az előre kiválasztott étterembe nem fértünk be, nem foglaltunk előre asztalt. Megjegyzem, a neten sehol sem jelezték, hogy ez szükséges lenne. Szóval úgy is mondhatnánk, hogy jobb híján kerültünk a vendéglőbe.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Ajánlás miatt mentünk, jó volt az étel, és kedvesek a felszolgálók. Az adag megfelelő volt, sőt, mi alig bírtuk megenni, a megmaradt ételt becsomagolják, ha kéred. Kár hogy ennyire közel van a főúthoz, és minden zaj behallatszik. Kellemesebb lett volna, ha egy csendes dunaparti helyen üldögélni. De ettől függetlenül ajánlom mindenkinek. Érdemes betérni.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az internetes értékelésekben bízva tértünk be először az étterembe. Családias hangulatú útszéli vendéglő, általában kedves a kiszolgálás, de előfordul "futószalagos" bánásmód, ha sok a vendég. Az ételek látványosan nagy adagok, de többnyire átlagosak. Legutóbbi ebédünk azonban felháborított.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eltűntek a drága, cserfes kislányok, akik annak idején olyan jó hangulatot varázsoltak ide. Tüsténtkedtek, szóba álltak, ajánlottak ezt-azt. . egyébként most sem volt rossz a kiszolgálás, de már nem ugyanaz. A fenti rész nem működik éppen, úgy tűnik. A lentit megpróbálja ellátni néhány úr, de esett a hangulat.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Az asztal koszos volt, a felszolgáló modortalan, az ételeink hidegek. A palacsinta borzalmas volt. . . . . A kijevi csirke vajat nem látott, a sajt rá volt száradva(nem h8deg volt, konkrétan oda volt száradva mintha már reggel ki sütötték volna. . . . Senkinek nem ajánlom. . . . Mindezek a borzalmak után több mint 15 ezer forintot fizettünk 3 emberre.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Kaptunk egy mocskos asztalt, én törölgettem le a kajamaradékokat. A Holstein szeletem alá beraktak iszonyat mennyiségű mustárt. Szerencsére nem nagyon kentek vele össze semmit, nem küldtem vissza az egészet. Miért adták, nem tudom. A palacsinta viszont az étkezés legalja. A nutellás nutellát nem látott, a túrósból csöpögött a víz és alapból ehetetlen volt.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerős hívta fel a figyelmemet, a 11-es úton, Leányfalú végén van, Visegrád felé menet jobb oldalon. Kedvencem a rántott-máj, belsőségek, kitűnő hal-ételek és más is. Udvarias kiszolgálás, tisztaság, ja, és én még rossz ízű kaját még nem ettem ott, holott hetente legalább egyszer arra járok, s betérek ebédre, vagy vacsorára. A mennyiség is tisztességes!
Budaörs
Ábrahámhegy

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta megyek ide, ahányszor csak tehetem. Még sohasem csalódtam! A gyöngytyúk leves a kedvencem, és mindig, de tényleg kivétel nélkül mindig kedvesek, aranyosak, közvetlenek voltam velem/velünk, amikor itt kiszolgáltak. A rendelés után igazán nem kell sokat várni. nagyon jó, házias ízek vannak a tányéron, bőséges adagok és igazán megfizethető áron.

Legnépszerűbb csomagok Leányfalun és környékén
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.990,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
2020.03.13. - 2020.10.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.22.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.519 - 43.983,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, belépővel a veresegyházi Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.01.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.08. - 2020.12.31.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ajándék üveg pezsgővel
2020.01.21. - 2020.12.27.
Hotel Honti
2020.07.08. - 2021.01.03.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 29.032,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Leányfalu környékén
Royal Club Hotel Leányfalu
Tó Wellness Hotel Leányfalu
City Hotel Unió  Leányfalu
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)