Salamon Söröző Lenti

8960 Lenti, Táncsics u. 5.

Salamon Söröző Lenti a térképen

Salamon Söröző Lenti értékelése:

2. helyezett a 8 lenti étterem közül
114. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

étterem, söröző, bár

Salamon Söröző Lenti vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
A város termálfürdőjében ajánlották a helyet, amely a fürdőtől pár száz méterre található. Amíg a férjem parkolt, bementem, és a vendégektől érdeklődtem a helyről. "Korrekt"-ez volt a válasz. Tényleg. A kerthelyiségnek nevezett teraszon választottunk helyet, amely nem valami látványos, de a gyors kiszolgálás, az ízletes étel, a szolgálatkész személyzet feledtette a hely kopott mivoltát.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
Harminchat fős nyugdíjas csoporttal ebédeltünk a Sörözőben. Az ebédet előre megrendeltük. Gyors, precíz és udvarias kiszolgálásban volt részünk. Az ebéd ízlésesen volt tálalva, olyan nagy adagot kaptunk, hogy volt aki mindet meg sem tudta enni. Az ár szolid, az étel nagyon finom volt. Mindenkinek szívesen ajánlom, bátran keresse fel a SALAMON SÖRÖZŐT!

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Vasárnap délután egy nagyon kedves ismerősömmel ültünk be egy beszélgetni egy kávé mellet. Az étterem majdnem tele volt vendégekkel. A pincér mosolygós volt és segítőkész. Az ismerősöm a kávéjához egy pohár csapvizet rendelt, amiért külön díjat nem számoltak fel. A hely hangulata nagyon kellemes volt. Az étteremhez egy kis méretű terasz is tartozik.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 7.
2016 novemberének egyik vasárnapján beültünk ebédelni az étterembe. Mivel kinn hűvös idő volt, mindannyiunknak jól esett a meleg. Az étteremben halk zene szólt, ami jó hangulatot teremtett. Az általam rendelt húsleves mennyei volt, ugyanúgy, mint az édesanyám által rendelt fokhagyma krémleves.

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már jártam itt korábban is és mivel nagyon háziasnak és ízletesnek találtam a konyhát, visszatértem. Babgulyást rendeltem. Nos, babgulyás és babgulyás között van különbség, ez ízlés dolga. Itt azonban pont azt kaptam, amit szeretek! Zöldségfélék talán egyáltalán nem voltak benne, viszont hús és bab bőven. Az állaga a leves és a főzelék határán mozgott.

Legnépszerűbb csomagok Lentiben és környékén
Szombathely
2021.05.13. - 2022.05.13.
Abbázia Country Club
Nemesnép
2 nap/1 éjszaka 14.190 - 21.890,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.13. - 2021.12.19.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2022.05.13.
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
3 nap/2 éjszaka 12.535,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, parkbelépővel, csónakázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Lenti környékén
Hotel Vital Lenti
Hotel Forrás Zalakaros Lenti
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Aquatherm Hotel Lenti
A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a...
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Zalakarosi nyár (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 3 éj)

Salamon Söröző LentiX