mikolaerzsi

mikolaerzsi adatlapja

Regisztráció2016.07.09
Utoljára itt2022.08.09

Kiváló 2019. július 6.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt harkányi tartózkodásunk alatt. Kellemes környezetben ebédelhettünk. Ízletesek az ételek, a pincérek közvetlenek, segítőkészek, ismerik a menüt. Különösen a táj jellegű ételek ízlettek. A tavalyi halászlé jobban ízlett mint az idei. Férjemnek a babos káposzta azóta is sokszor emlegetett ízélmény.
2019. augusztus 13.a párjával járt itt
A város termálfürdőjében ajánlották a helyet, amely a fürdőtől pár száz méterre található. Amíg a férjem parkolt, bementem, és a vendégektől érdeklődtem a helyről. "Korrekt"-ez volt a válasz. Tényleg. A kerthelyiségnek nevezett teraszon választottunk helyet, amely nem valami látványos, de a gyors kiszolgálás, az ízletes étel, a szolgálatkész személyzet feledtette a hely kopott mivoltát.
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
Már harmadszor töltöttünk egy hetet a szállodában. Kényelmes, tiszta szállás. Az étkezés, kiszolgálás kiváló, az ételek minősége 5 csillagos. A személyzet láthatatlanul, de mindig tette a dolgát. A szálloda a város központi helyén van. Az árban bennfoglaltatott a fürdőbelépő, ami megkönnyítette a napi fürdőzést.