Hotel Zéta Lenti ★★★

Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Hotel Zéta Lenti vélemények

Kiváló 2021. augusztus 22.barátokkal járt itt
Csendes, kényelmes, az ár/érték aránynak megfelelő szálloda. Fedett teraszán kényelmesen lehet étkezni. A személyzet készséges. A gyógyfürdő néhány perces autózással érhető el. A vidék látnivalói innen kitűnően bejárhatók, a kisvasutat nem szabad kihagyni!:)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2020. június 10.a párjával járt itt
Határ közelében út mellet helyezkedik el. Kívülről is kellemes hangulatos látvány.a kerthelyiség ias naptól fedett de egyszerűbb. Bent viszont igényes szép teríték aki arra vágyik.ételek finomak bőségesek ízesek. Tiszta mellékhelyiség. Kedves gyors kiszolgálás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Lenti városa sok látnivalóval nem szolgál, de csillagtúrázáshoz jó kiinduló hely Olcsó szállást kerestünk félpanzióval, így lett a Zéta Hotel. Megérkezvén egy panzió, apartmanház együttes fogadott minket (hotel max motel, abból is az amerikai filmekben látható útszéli), recepciót ne keress.
2015. október 28.csoporttal járt itt
Szlovéniába menet, jövet itt aludtunk egy turistacsoporttal 17 fővel. Kis területen, ügyes beosztás. Szép képek igényessé tették a berendezést. Egyszerű, családias környezet, szolgálatkész személyzet. A vacsora ízletes, és készségesen adtak vegetáriánus és gluténmentes fogást is. Közel van a fürdő és a városközpont is egy jó sétával elérhető.
Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
Május 13-16-ig nagyon kellemes napokat töltöttünk el Lentiben. A Hotel szobája és az étterme is nagyon szépen, ízlésesen és igényesen van berendezve és nagy volt a tisztaság is. A reggeli kicsit egyhangú volt, de a vacsorát szűkített étlapról választva gyorsan felszolgálták és finom is volt. Összességében mindennel meg voltunk elégedve. Nyugodt szívvel merem ajánlani!