Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Thermal Hotel Balance Lenti
Thermal Hotel Balance LentiThermal Hotel Balance Lenti
Thermal Hotel Balance LentiThermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

A Thermal Hotel Balance legnépszerűbb csomagjai

Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel (1 éjtől)
Senior hétköznapok fürdőbelépővel (1 éjtől)
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok (min. 2 éj)
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti - Pünkösd (min. 1 éj)
Thermal Hotel Balance Lenti - Napi árak
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

Kiváló 2022. október 17.a párjával járt itt
A szálloda megfelelt az elvárásainknak, a szoba olyan volt mint a képeken, kényelmes és tiszta. A termálfürdőhöz az átjárás nagyon kényelmes. A vacsora is kifogástalan volt, megfelelő választék és ízletes ételek. A személyzet nagyon udvarias, a férjem születésnapja az ott töltött időre esett, a vacsoránál meglepték egy tortával.
Tisztelt Bilonka Árpádné!
Köszönjük az értékelésüket. Nagyon örülünk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal! Köszönjük, hogy külön kiemelte a személyzet kedvességét és az ételek minőségét, választékát. Reméljük, hogy legközelebb is vendégeink között köszönhetjük Önöket!
2022. október 21., Jánosi-Szabó Martina, Thermal Hotel Balance
2022. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Az ételek többségében szárazak és ízetlenek voltak. Kivéve a gulyás leves lasagne azok finomak voltak. . A wellnes részlegen az élmény elemek nem voltak kellően erősek,jobban megdögönyözést szeretjük:-)A szállodában lehetnének műsorok,amit szívesen néztünk volna. Kevés magyarnyelvű adások. Ami tetszett a személyzet segítőkészsége és kedvessége:-)
Átlagos 2022. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép, a szoba tiszta, viszont voltak csótányok, amit jeleztem is a recepción. Nem tájékoztattak sehol, hogy az élményfürdő átépítés alatt áll. A szálloda egyetlen medencével rendelkezik, ami kevés. A reggeli minden nap ugyanaz volt: rántotta, virsli, főtt tojás, saláták stb. A vacsora is nagyon egyhangú volt egész héten.
Gyenge 2022. július 27.a párjával járt itt
Fizető parkolás, amikor 10m-re ingyen is van. Egy óriási fafeldolgozó cég mellett van, hajnalban már nagy zaj. Reggeli rostos italok gyengék, kávégép egyféle kávé, rövid, hosszú, (pedig 6 gomb volt) . Hőségriadó volt, de a vizet elvitték a süteményezéskor, hogy pénzért vegyenek (megkérdeztük) .
Kiváló 2022. május 12.barátokkal járt itt
Először jártunk a szállodában 5 fős baráti társasággal. Ismerőseinktől jókat hallottunk róla és nekünk is nagyon tetszett. A szobák szép tágasak és tiszták, a személyzet kedves, segítőkész. Az étkezéssel kapcsolatban egy megjegyzésünk van, hogy a reggeli lehetne változatosabb.
Tisztelt Hölgyem/Uram!
Köszönjük az értékelésüket. Természetesen észrevételeit továbbítottuk az illetékes részleg vezetői felé, annak érdekében, hogy a jövőben nagyobb hangsúlyt fektessünk az Ön által jelzett probléma kiküszöbölésére!
Üdvözlettel,
Thermal Hotel Balance**** Lenti
2022. május 28., Porkoláb Éva, Thermal Hotel Balance
Kiváló 2022. február 16.a párjával járt itt
Kitűnő,barátságos,előzékeny alkalmazottak,kitűnő konyha,tisztaság.
Ujra megyünk !!!!
2022. január 3.a párjával járt itt
A wellness csalódás volt,a szállodában és a szomszédos fürdőben főleg. A szllodában egy medence az inkább családosoknak,nekünk az a víz hideg. A szauna rész kicsi,úgyhogy ki is fordultunk. A Thermál melegvizes része borzasztó állapotban van. Az új rész szép de szinten családoknak nem túl meleg vízzel.
Tisztelt Baranyai Pál!

Köszönjük értékelésüket! Sajnálattal vettük észre, hogy a termálfürdővel több pontos is elégedetlenek voltak. Szeretnénk megkérdezni, hogy volt-e esetleg konkrét példa, ok? Igyekszünk hibáinkból tanulni és a jövőben az alapján fejlődni.
2022. január 6., Jánosi-Szabó Martina, Thermal Hotel Balance
Kiváló 2021. október 24.a párjával járt itt
Nagyon szép a hotel, tiszta, modern. A szálloda saját wellnesse nem működött, míg ott voltunk, de közvetlen átjárás van a fürdőben. Az ételek finomak voltak és nagy a választék. Ajánlom!
Kiváló 2021. szeptember 11.a párjával járt itt
A legjobb szálloda, ahol eddig voltam. Csak pozitívumokat tudok felsorolni:
-kényelmes, szépen berendezett és tágas szoba
-barátságos személyzet
-finom ételek széles választékban
-egész napos kikapcsolódás a termálfürdőben, ahová át lehet járni a hotelből

Pároknak, családoknak egyaránt ajánlom, mert mindenki megtalálja a számára megfelelő elfoglaltságot ebben a pihentető környezetben.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2021. június 6.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a 4 csillagos Thermal Hotel Balanceban Lentiben. Az egész szálloda nagyon tiszta és modern. A szoba, amit kaptunk gyönyörű és tágas volt. Egyetlen hiba volt, hogy összetolt ágyak voltak és szétcsúszkáltak, mert nem szőnyeg, hanem laminált padló volt. Illetve a tusoló nem zárt rendesen és fürdés után kicsit kifolyt a víz.
Thermal Hotel Balance Lenti - SzobákThermal Hotel Balance Lenti - SzobákThermal Hotel Balance Lenti - EgyébThermal Hotel Balance Lenti - Wellness
Thermal Hotel Balance Lenti a térképen
8960 LentiTáncsics Mihály u. 8.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár