Thermal Hotel Balance Lenti ★★★★

Thermal Hotel Balance Lenti
Thermal Hotel Balance LentiThermal Hotel Balance Lenti
Thermal Hotel Balance LentiThermal Hotel Balance Lenti

Thermal Hotel Balance Lenti bemutatkozása

Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a vendégeket. Épületét fedett folyosó köti össze a több medencét és wellness-szolgáltatások gazdag választékát kínáló Lenti Termálfürdő és Szent György Energiaparkkal, ahol a vendégek a fürdő szolgáltatását korlátlanul élvezhetik.

A Thermal Hotel Balance legnépszerűbb csomagjai

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok (min. 2 éj)
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel (1 éjtől)
Senior hétköznapok fürdőbelépővel (1 éjtől)
Thermal Hotel Balance Lenti - Pünkösd (min. 1 éj)
Thermal Hotel Balance Lenti - Napi árak
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Thermal Hotel Balance Lenti vélemények

Kiváló 2019. március 19.a párjával járt itt
Fentebb írtak alapján minden tetszett. . Sajnos, a szoba erkélyéről hiányzott a védőkorlát. . .
Kimondottan tetszett, hogy megpróbáltak segíteni, mivel zárva maradt a Turisztikai szolgáltató vitrinje, ahonnan szerettem volna vásárolni. Remélem, e-amil címemen felveszik velem a kapcsolatot ez ügyben :) Egyébként minden szuper volt.
Kiváló 2019. február 25.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül találtam rá a szállodára, Nyugat Dunántúlon kerestem Wellness lehetőségeket. Már az érkezésünkkor kellemes meglepetés ért, hogy másfél órával korábban becsekkolhattunk a szobába. Érkezés után ott ebédeltünk, gyors és kiváló volt a kiszolgálás, az étel nagyon finom volt.
Kiváló 2019. február 25.a párjával járt itt
Minden nagyon szuper, kedves a személyzet, az étkezés kifogástalan, bőséges a választék, a szálloda beosztása tökéletes. A szoba is nagyon jó hangulatú, tiszta. A 4. emeleti wellness különleges, nagyon szép a kilátás, jó az elhelyezése. A gyógyfürdő a folyosón keresztül kényelmesen elérhető, naponta többszöri átjárással.
Kiváló 2019. február 3.a párjával járt itt
Gyönyörű, új építésű szálloda, kedves, udvarias személyzet, kifogástalan tisztaság mindenhol. Kiváló a fürdő élmény része, a szálloda wellness részlegét nem is használtuk. Nekem egy dolog nem jött be (de az nagyon), mégpedig a vacsorák. Második este éhesebben álltam fel az asztaltól, mint ahogy leültem.
Kiváló 2019. január 29.a párjával járt itt
Az év első négy napját töltöttem a feleségemmel. Remekül éreztük magunkat és jót pihentünk a csendes,tiszta szobában. Udvarias személyzet pedig páratlan! Mivel janúár 3-án volt a születésnapom és vacsoránál váratlanul megleptek minket egy aranyos kis tortával,közepében egy szál gyertyával! A meghatódástól könybe lábadt az ember szeme.
Kiváló 2018. december 26.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet, tiszta szoba, remek ételek. A gyerekek imádták a programokat, szuper a játszószoba. Kényelmes az átjárás a fürdőbe. Gyerekbarát szálloda, egy dolog van amit ha nagyon gondolkozom ki tudnék emelni az az, hogy talán a vacsoránál lehetne olyan étel is amit a gyerekek jobban megesznek. Pozitív élményekkel távoztunk.
Kiváló 2018. november 23.a párjával járt itt
Megérkeztünk 19-én. A recepción a dolgozó udvariasan fogadott, gyorsan elintézte a papírmunkát és mehetünk a szobánkba, amely szintén nagyon szép, kényelmes kialakítású. Az asztalon volt egy szabályzat amelyben minden le van írva, milyen szabályok szerint kell eltölteni az időnket, hogy jól érezzük magunkat.
Kiváló 2018. november 14.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, a szállás csodálatos volt a kiegészítő programokkal és a környéken barangolni is jó volt. Akad látnivaló bőven . A Termálfürdő szenzációs , de a Hotel saját welness részlege is kiváló. Minden jó volt csodásan éreztük magunkat
Kiváló 2018. október 17.családjával járt itt
Minden téren kiváló 1 hetet voltunk ott.
A szoba az ellátás a személyzet, itt valós a négy csillag.
A fürdő is teljesen jó, nem lehet kifogást keresni.
A személyzet segítőkész, figyelmes, bármilyen gonddal felveszik a versenyt és megoldják.
A programok, melyek benne vannak az árban, nagyon jók , napi szinten lehet találni valamit.
Kiváló 2018. augusztus 8.a párjával járt itt
Egy szó, mint száz, nagyon meg voltunk elégedve mind a szállodával, a személyzet kedvességével, mind a termálfürdővel. Az épület kívülről és belülről is elegáns, a szobákon, éttermen és az összes helyiségen látszik, hogy odafigyeltek a lakberendezők a letisztult, minimál stílusú design-ra. Mi a 2.
Thermal Hotel Balance Lenti a térképen
8960 LentiTáncsics Mihály u. 8.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár