Villa Fiore Lesencetomaj

Villa Fiore Lesencetomaj
Villa Fiore LesencetomajVilla Fiore Lesencetomaj
Villa Fiore LesencetomajVilla Fiore Lesencetomaj

Villa Fiore Lesencetomaj bemutatkozása

Villa Fiore - A borvidék romantikus arca, magánszállás a Balaton-felvidéki Nemzeti Park közepén. Kikapcsolódás és elvonultság egy csipetnyi toszkán hangulattal fűszerezve. Jöjjenek el párjával, szeretteivel vagy baráti társasággal, hogy felejthetetlen élményekkel gazdagodva, valóban kipihenhessék magukat!

Montana Vendégház Balatonederics - Napi árak
2025.01.03-ig
Montana Vendégház Balatonederics
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Villa Fiore Lesencetomaj vélemények

Kiváló 2015. március 8.a párjával járt itt
Talán hetid alkalommal töltöttünk el néhány napot a Villa Fioreben. Igyekszünk hónapokkal előtte lefoglalnia a kedvenc szobánkat, mert nagyon népszerű e hely! Jó ide megérkezni! A malom udvar barátságos, Provance-i hangulatot áraszt. Ez egy külön világ, ahol hátrahagyhatjuk a hétköznapokat.
Gyenge 2014. október 7.a párjával járt itt
Sajnos már az első pillanatban csalódtam, mivel arról sehol egy szó sem esett, hogy a Villa Fiore egy fő út mellett van. A szobák valóban olyanok, mint a weboldalon, leszámítva az amortizációt. Klima nincs, szúnyogháló nincs. (Elég rossz párosítás)
A szoba közepén lévő kádba alig csordogál a csapból a víz, az ágy hangos és instabil ( friss házasoknak nem javallott).
Kiváló 2013. november 22.a párjával járt itt
Romantikázni voltunk a párommal a Villa Fioreban. Fantasztikus volt a személyzet, a tulajdonosok roppant kedvesek, segítőkészek. Az ételek, italok kitűnőek. A berendezés pazar, a szobánk, a ROSSO egy élmény marad egész életünkre! Nagyon jól éreztük ott magunkat, mielőbb szeretnénk visszatérni! Mindenkinek ajánlom aki valami különösre, romantikusra vágyik!
Villa Fiore Lesencetomaj - SzobákVilla Fiore Lesencetomaj - Szobák
Kiváló 2013. június 27.a párjával járt itt
Ami meghatározó volt számomra annak eldöntésében, hol foglaljak szállást és találkozzak egykori belga barátommal, aki meglátogatott Magyarországon, hogy olyat tudjak neki mutatni, ami tradícionális,rusztikus, van lelke, kisugárzása,a legjobb értelmében magyar,természetközeli, olyan helyen fekszik, ahonnan bármi elérhető, akár a Balaton, akár nagyváros, akár kirándulni szeretnénk, akár csak élvezni egymás társaságát egy pohár bor mellett.
Villa Fiore válasza
Köszönjük méltató szavait. Reméljük máskor is a Villa Fiore-t választja és hasonlóan elégedett lesz!
2013. július 2., Tóth-Gruber Viktor, tulajdonos
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Azoknak ajánlom ezt a helyet akik a zajból,rohanásból pár napra ki akarnak szakadni. . . Kettesben romantikázni,istenieket enni,jacuzziból naplementét nézni,csak úgy lenni akarnak. Mobiltelefon ki,óra levesz nincs külvilág zaja. Biciklivel könnyedén elérhető pár borospince,autóval pár perc Tapolca,Keszthely,Héviz sem nagy távolság!
Villa Fiore válasza
Köszönjük az ajánlást. Mi is a fenti értékeket tartjuk a legfontosabbnak a Villa Fiore-vel kapcsolatban.
2013. július 2., Tóth-Gruber Viktor, tulajdonos