Hóman Cukrászda Lovasberény

8093 Lovasberény, Rákóczi u. 9.

Hóman Cukrászda Lovasberény a térképen

Hóman Cukrászda Lovasberény értékelése:

1. helyezett a 4 lovasberényi étterem közül
392. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

cukrászda

Hóman Cukrászda Lovasberény vélemények

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 16.
Hosszú évek óta élünk Lovasberény közelében, mindössze 3 km távolságban. Nyáron előszeretettel járunk át fagyizni, megéri kivárni a hosszú sort. Mert hosszú sor áll mindig. Nem véletlenül. A klasszikus, megszokott ízek éppoly finomak, mint az újdonságok. Én az étcsokiért rajongok többek közt. De még nem ettem olyat, ami ne ízlett volna.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miért a legjobb fagyi a környéken? Vegyünk egy forró, meleg napot. Alig lehet parkolni, akár autóval, akár biciklivel, mert áll a sor, annyian akarnak itt fagyizni. Mert VALÓBAN finom! A fagyikat itt készítik, a cukrászmester maga főzi. A sütiket is saját maguk készítik. Annyira jók, hogy a szomszéd város "nagy" cukrásza, pár éve fel is nyomta hamis vádakkal, mert megsértették, hogy ez a Lovasberényi Hóman fagyi a legjobb.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem túl régen ismerkedtem meg evvel a kellemes kis hellyel. A mostani óraátállításkor kezdődött a cukrászda második általam ismert nyári idénye :). Kedves emlékek fűznek hozzá. A környék legfinomabb fagylaltja kapható itt. Jó időben a cukrászda előtti padok, asztal körüli székek megtelnek vendégekkel.

Legnépszerűbb csomagok Lovasberényben és környékén
Babaház
Bodajk
Akár 1 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2021.02.08. - 2022.01.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.585 - 43.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.06.30.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.06.23. - 2022.06.23.

Szállodák Lovasberény környékén
Vital Hotel Nautis Lovasberény
Hotel Marina-Port Lovasberény
A Hotel Marina Port légkondicionált szobáinak, minden igényt kielégítő konferenciatermeinek...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Kedvezményes családi wellness a Balaton-parton

Hóman Cukrászda LovasberényX