Mádi Udvarház Mád

Mádi Udvarház MádMádi Udvarház Mád

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Mádi Udvarház Mád vélemények

Kiváló 2016. október 4.barátokkal járt itt
A Mádi udvarház Magyarország egyik legjobb étterme, nem véletlenül jutalmazza több éve a Gault Millau kalauz 14 ponttal. A séf H. G. , aki állítólag az egyetlen magyar konyhafőnök, aki elvégezte a Bocuse akadémiát. A beltér pazar, lenyűgöző, a terasz festői, a kiszolgálás kifogástalan, pincérünk egyébként a borászként ismert Sz.
Mádi Udvarház Mád - Étel/italMádi Udvarház Mád - Étel/italMádi Udvarház Mád - Külső képMádi Udvarház Mád - BelsőMádi Udvarház Mád - BelsőMádi Udvarház Mád - Külső képMádi Udvarház Mád - BelsőMádi Udvarház Mád - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 4.a párjával járt itt
Párommal tértünk be ebédidőben egy nem kimondottan nyárias (esős, hideg) időben. A falu közepén helyezkedik el ez az étterem, kívülről egy normál helynek tűnik, beérve inkább elit. Előételnek bélszín carpaccio-t, langyos borjúínt zöldségekkel ettünk, igazán ízletes volt, üdvözlő falatoknak hurkakrémes bagettkarikát kaptunk.
Kiváló 2016. május 29.a párjával járt itt
Nem is tudtam, hogy ilyen gasztronómiai élményben lesz részem, itt Miskolctól nem is olyan messze. Őszintén szólva, egy benzinkúti ingyenes kiadványból találtam rá erre a helyre. Szombat délután estünk be, vendég alig volt, mintegy 20%-os volt a kihasználtság.
Mádi Udvarház Mád - Étel/italMádi Udvarház Mád - Étel/italMádi Udvarház Mád - Étel/italMádi Udvarház Mád - Étel/italMádi Udvarház Mád - Étel/italMádi Udvarház Mád - Étel/italMádi Udvarház Mád - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Már többször jártunk az étteremben, nagyon elégedettek voltunk mind az ételek és italok minőségével. Az ételek különlegesek, nagyon finomak, szépen tálaltak. A borok a környékről származó legfinomabbak. Kihagyhatalan a házi málna szörpük. Ízlésesen terített, elegáns étterem, segítőkész profi személyzettel, minden évszakban új étlappal. Igényes vendégeknek ajánlom.