Grand Hotel Glorius étterme Makó

6900 Makó, Csanád vezér tér 2.

Grand Hotel Glorius étterme Makó a térképen

Grand Hotel Glorius étterme Makó értékelése:

10. helyezett a 19 makói étterem közül
444. helyezett Dél Alföldön - 856 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő

Grand Hotel Glorius étterme Makó vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Fürdőzés után csak úgy betértünk enni. Nagyon kedves volt a fogadtatás. A mentás limonádé felülmúlhatatlan,nagyon finom volt. Az ételek is amit ettünk nagyon jó volt. A személyzet kedvessége is minden igényt kielégített. Igazán jó szájízzel jöttünk el és jó szívvel fogunk emlékezni rájuk. Ajánlom mindenkinek aki Makón jár és biztos vagyok benne hogy a szállodai rész is hasonló színvonalú.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Minden stimmel. Az ízek az adagok a kiszolgálás a helyszín. Aki érdekes gasztroélmenyekre vágyik luxus körülmények között, mindezt megfizethető áron annak csak ajánlani tudom. Köszönjük az életreszóló élményt.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak egy svédasztalos reggeli erejéig volt szerencsénk a szállodával, és néhány dolgozójával találkozni. De az élmény felejthetetlen. A személyzet őszintén, és végtelenül kedves. Az ételek bőségesek és finomak, reggeli 1 főre 2300 Forint, de amit ezért kaptunk, az megfizethetetlen.
Biztosan jövünk még szállóvendégnek is.

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Grand Hotel Glorius
Makó
4 nap/3 éjszaka 12.510 - 17.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2019.12.28.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.12.31.
Mozart Hotel
Szeged
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.10.24. - 2019.12.31.

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Makó
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Szilveszter (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Grand Hotel Glorius étterme MakóX