6900 Makó, Széchenyi tér 10

Wellness csomagok Makó városában

Korona Étterem Makó vélemények

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Makón töltöttünk néhány napot a közelmúltban. Szokásunknak megfelelően az elutazás előtt a interneten kerestünk éttermet. Választásunk a Vigadó Étteremre esett, mely a város központjában található. Az étterem évekig zárva volt, néhány hete nyitott újra, új tulajdonossal. Remek ételek,- a személyzet összetételétől függően - udvarias kiszolgálás,igényes berendezés.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Makón járva feltűnt ez a szépen felújított étterem és hotel. Nagy meleg lévén betértünk egy kis könnyű ebédre. Rajtunk kivűl senki nem volt az étteremben, így a felszolgálok körülőttünk sürgőlődtek. A rendelt ételek nagyon finomak voltak. Sajnos a sőr választék kevés volt. Este a környéken sétálva, láttuk, hogy a kerthelyiség telve volt.

varadym TOP fotófeltöltő
2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 8. - 9 látogató hasznosnak vélte
A hely maga ugyan főút közelében a „fő téren” található, de nem zajos, és maga az épület nagyon patinás. Van parkoló, és hely is. Az étteremben nem voltak sokan, gondolom már az ebéd „lement” mi 15000 körül voltunk. Nagy a beltér, olyan váróterem feling,de tetszett. A leves nekem zsíros volt (Vegyes halászlé) és a páromnak is.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2012. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 24.
Az intimitás hiányzik ebből a vendéglőből, mely egy hatalmas komplexum keretén belül működik a délalföldi város központjában. Étlapján a magyar konyha utóbbi fél évszázadban népszerűvé vált fogásai, az árak barátságosak, a kiszolgálás kedves, a konyha teljesítménye ingadozó. Rajtunk kívül soha nem láttunk itt étkező vendéget, így nem csoda, hogy nem képesek a stabil szolgáltatásra.

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Novotel Szeged Hotel
2-3 éjszaka 16.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel a Napfényfürdő Aquapolisba, gyermekeknek üdvözlő ajándékkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.29.
Nyárfás Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2021.11.29.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2021.01.31.

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Makó
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Makó
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

Korona Étterem MakóX