Bástya Hotel Makó

118. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Bástya Hotel Makó vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
Az elöttem íróval tökéletesen megegyeznek a tapasztalataim, pedig ahogy nézem két és fél éve írta. A hotel inkább motel. Közel van a fürdőhöz,de elég zajos helyen. Egyik oldalon autóút, másik oldalon parkoló,iskola. A személyzet nagyon kedves,ez mindenképpen pozitívum. Ami nem tetszett,hogy az egész szobában valami illatosító vagy mosószer szag van.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város közepén kellemes hely, közel mindenhez, különösen a fürdőhöz. A hotel inkább motel, de semmiképpen nem 3 csillagos. Szűk recepció, inkább ételliftre hasonlító lift, 1 személyes, a reggeliző huzatos, mindig hideg, a szobák kellemes melegek. A szobák berendezése érdekes praktikum hiányzik, ágy kényelmes, a mosdó nagyon szűkös, a fűthető WC ülőke teljesen fölösleges, a WC "vállban szűk".

Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

MakóX