Ramszesz Panzió Mátészalka ★★★

Ramszesz Panzió Mátészalka
Ramszesz Panzió MátészalkaRamszesz Panzió Mátészalka
Ramszesz Panzió MátészalkaRamszesz Panzió Mátészalka

Ramszesz Panzió Mátészalka bemutatkozása

Mátészalka központjában kínálja komfortos szobáit a Ramszesz Hotel. A 21 tágas, fürdőszobával, klímával és televízióval felszerelt szobák pároknak, családoknak, de akár csoportoknak is ideális elhelyezést biztosít. A hotel területén ingyenes Wi-Fi elérés biztosított.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Ramszesz Panzió Mátészalka vélemények

Szörnyű 2019. november 10.gyerekekkel járt itt
Ma este aludtunk ott, és még mindig nem tértem magamhoz a sokktól. A szállodában valami felújítás van, mindenhol sár és elképesztő kosz. A szobák sem jobbak, a miénkben biztosan, hogy élvek óta nem volt felmosva. A szobában elképesztő büdös volt, én a moslékhoz hasonlítottam, a férjem szerint valami penész. November 10.
Szörnyű 2016. augusztus 17.csoporttal járt itt
Egy túrista csoporttal voltam itt két éjszaka, reggelit és vacsorát kaptunk. A szobánk a legfelső emeleten volt, egy rozsdás létrán akár a tetőre is kimehettünk volna. A WC ajtaját nem lehetett betenni. Mivel én vegetáriánus vagyok, mást ettem, mint a többiek. Valami főtt zöldséget kaptam, reggelire rántottát, mindkettő úszott az olajban /vagy zsirban/.
Átlagos 2015. május 15.kollégákkal járt itt
Kollégával vettük igénybe a szálláshely szolgáltatását egy környéken végzett munka alkalmával. Kiválasztásánál az elhelyezkedése mellett korábban ott járt kollégáim javaslata játszott még szerepet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Szörnyű 2014. június 27.egyedül járt itt
Elhanyagolt, koszos hotel. Ezt a személyzet sem tudja, sőt nem is próbálja ellensúlyozni. Megérkezéskor egy cetli fogad a portán,hogy a recepciós az emeleten van. ( a konyhán vagy a jó ég tudja hol ) Így volt minden nap, jól mutatja mennyire komolytalan az egész.
Ramszesz Panzió Mátészalka - EgyébRamszesz Panzió Mátészalka - EgyébRamszesz Panzió Mátészalka - EgyébRamszesz Panzió Mátészalka - Egyéb