Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred bemutatkozása

A Benevár éttermet a Mátra szívében találjuk, mely több évtizedes hagyománnyal rendelkezik. Az étterem egész évben nyitva tart, ahol házias ízekkel és udvarias kiszolgálással várják a betérőket.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

Szörnyű 2017. november 6.családjával járt itt
Igazi kihívás alulmúlni az átlagos magyar vendéglátóhely-színvonalat, de itt mind kiszolgálás stílusában, mind az étel minőségében egyszerre sikerült.
Hab a tortán, hogy egy fecnire tollal felfirkantott összegek sora volt a hivatalos számla, illetve hogy a pincér a fél családot leöntötte baracklével (nem volt kedvesebb utána sem).
Szörnyű 2016. július 15.barátokkal járt itt
Hangulatos hely lenne ha nem lenne udvariatlan a pincér.
A teríték koszós volt de még időben észrevette a tanuló pincér.
Pepsi nem volt hideg és szénsav sem volt benne, gondoltam kérek egy másikat ÉS kértem hogy hideget szeretnék ha lehet (ugyan olyat kaptam)
A fűszertartó magáért beszél (lásd fotó) de a pincér szerint nincs vele semmibaj ez ilyen
Benevár Étterem Mátrafüred - EgyébBenevár Étterem Mátrafüred - Étel/ital
Szörnyű 2016. március 16.barátokkal járt itt
Soha nem javaslom senkinek, mosatlan tányérba kapott ételek.
Még hasábburgonyát sem tudnak, agyonhasznált olajban főzve (nem sütve), ráadásnak fagyott volt amitől édes.
A cigánypecsenyén mártás volt mint egy vadas ételen. Zöldségleves fás zöldségekkel, többnapos főzésű leves alap. Ehetetlenül keserű somlói, pocsék felszolgálás.

Borzalom! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Szörnyű 2015. július 31.a párjával járt itt
Senkinek nem ajánlom! A mai vacsoránk minősíthetetlen volt. . . Soha életemben nem kaptam ennyire pocsék ételt vendéglátó helyen! ! ! Érdemes megnézni a "finom" parizsi bundát, és igen, ami fénylik az nem más,mint olaj (erősen használt formája). Minden tocsogott benne!
Benevár Étterem Mátrafüred - Étel/ital
Szörnyű 2015. július 19.a párjával járt itt
Gyöngyösre és Mátraházára kirándultunk. Gyöngyösön ajánlották ezt az éttermet. Maga az étterem nagyon hangulatos. Most olvastam az előző véleményekben, hogy gyorsan kihozzák az ételeket, mi is így jártunk, szuper gyorsan megkaptuk. Vadragu levest rendeltem, ehhez képest kaptam egy mirelit zöldborsó levest hússal.
Gyenge 2024. február 26.családjával járt itt
Gyakran kerestük fel az éttermet, ha Mátrafüden pihentünk. Az ételek minősége mindig rendben volt, a kiszolgálás teljesen átlagos, elfogadható. Azonban legutóbbi ebédünk kiábrándító volt. Jelentősen, szembetűnően kisebb adagok, a leves elfogyasztása után 40 perccel érdeklődni kezdtem a főételek után. Jelen pillanatban nem ajánlanám, amit én sajnálok a legjobban.
Gyenge 2019. május 27.gyerekekkel járt itt
Ha erre jártunk, betértünk minden esetben. Az utolsó alkalommal is furcsa volt, hogy a pincér az asztalon maradt sült krumplit hanyagul a földre söpörte amikor leültünk, de a mostani mindent felülmúlt. Gyereknap alkalmával gondoltuk, hogy telt ház van, de bent akadt hely azért. Bementünk, pincért alig láttunk, magunknak rendeztük el a helyet.
Gyenge 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Sajnos a legutóbb csalódtam a Benevárban. Régóta odajártunk a családommal, az egyik ballagásom is ott volt tartva egy jó pár éve. Most a párommal mentünk fel egy régóta tervezett vacsira. Kikértük a sajátunkat. Közben láttam, hogy a szomszédos asztalokhoz milyen szép, gusztusos, díszes ételeket hoznak ki.
Átlagos 2023. május 30.családjával járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk ezen a helyen és nem volt kérdés,hogyha újra itt járunk ,csak itt étkezünk. Töltött rántott szeleteket rendeltünk. A húsok papírvékonyra voltak kiverve,ami számomra kiábrándító. A lányom sült burgonyája alatt kb fél deciliter olaj állt,szalvétávak itatgattuk a tányérról.
Átlagos 2021. szeptember 3.családjával járt itt
Családi nyaralás alkalmával ezt a hangulatos kerthelyiséggel rendelkező éttermet szemeltük ki az ebédünk elfogyasztásához. A pincér udvarias, bár nem túl kedves. A megrendelt étel felszolgálása után nekünk kellett jelezni, hogy evőeszközt nem kaptunk. Ezt ugyan gyorsan pótolták, de a tisztaságával nem voltam megelégedve.