Feketerigó Étterem Mátrafüred

a 19 mátrafüredi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, családi
Feketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred

Feketerigó Étterem Mátrafüred bemutatkozása

Családias jellegű éttermünk egész évben negyven személy részére nyújt kulturált étkezési környezetet. Hangulatos fedett teraszunk tavasztól késő őszig további húsz vendég részére biztosít éttermi szolgáltatást. Kerthelyiségünkben, a vén diófa alatt, forró nyári napokon negyven személy részére tudunk kellemes, árnyas, hűvös helyet biztosítani.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Feketerigó Étterem Mátrafüred vélemények

2013. december 29.családjával járt itt
Kétszer jártunk Mátrafüreden 1-1 napra. Ebédelni mindig ide tértünk be. A fő úttól nincs messze a központban van. Jó időben a kertes árnyékos udvaron lehet tartozkodni. A menű változatos és bőséges, kiszogálás kiváló az ár megfelelő . Ha erre járunk biztos,hogy betérünk egy ebédre. Ide kirándulóknak javaslom,az ismerőseimnek mindnek ajánlom az éttermet
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Mátra legjobb vendéglője, az ételek nagyon finomak, az árak teljesen korrektek, a felszolgálás gyors. Mindenkinek ajánlom.
Nagyon régen voltam olyan étteremben ahol ennyire a vandégre figyelnek, udvariasak, kedvesek és az ételek minősége kiváló.
A mátrában túráztunk, töb helyen is étkeztünk, de ez az étterem volt kifogástalan.
Kiváló 2013. július 28.gyerekekkel járt itt
A Kékestető tévétornyának tövében árusító néniktől kaptuk az ötletet érdeklődésünkre, hogy próbáljuk ki ezt az éttermet. Nagyon éhes kisgyerekekkel érkeztünk, így igazán jól jött, hogy volt napi ajánlat, amit nagyon gyorsan felszolgáltak. A hely kellemes, a személyzet nagyon kedves, az ételek finomak voltak. Teljesen elégedettek voltunk - szívesen jövünk máskor is!
2013. május 7.a párjával járt itt
Nincs olyan évszak,hogy ne mennénk a Mátrába,ill. Mátrafüredre. Kicsi,de varázslatos település,bőven van látnivaló is. A Fekete Rigó éttermet kb. 12éve fedeztük fel a feleségemmel és már az első alkalommal eldöntöttük,ha Füredre jövünk csak itt eszünk!
Feketerigó Étterem Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredAvar u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • szabadtéri
H-V
magyar, házias