Feketerigó Étterem Mátrafüred

a 19 mátrafüredi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, családi
Feketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred

Feketerigó Étterem Mátrafüred bemutatkozása

Családias jellegű éttermünk egész évben negyven személy részére nyújt kulturált étkezési környezetet. Hangulatos fedett teraszunk tavasztól késő őszig további húsz vendég részére biztosít éttermi szolgáltatást. Kerthelyiségünkben, a vén diófa alatt, forró nyári napokon negyven személy részére tudunk kellemes, árnyas, hűvös helyet biztosítani.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Feketerigó Étterem Mátrafüred vélemények

Gyenge 2015. szeptember 23.a párjával járt itt
Sajnos Én is kb. ugyanazokat tudom leírni, mint Mátrás nevű értékelő. Mi is az ittjártam. hu értékelései alapján választottuk, de nekünk nem volt szerencsénk. Menza jellegű ételek (nem menza áron), igaz nem drága hely. Kiszolgálás unott, érdektelen, semmi vendég csalogat/marasztaló. Szemtelen, már-már aggresszív darazsak minket is végig zaklattak.
Kiváló 2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Kiváló étterem a Mátrában

Többször ebédeltünk már az étteremben, amikor a Mátrában jártunk. Valamennyi esetben maximális megelégedéssel távoztunk. Az ország egyik legjobb ár/érték aránnyal rendelkező étterme. Gyors kiszolgálás, kedves pincérek, szép környezet.
Mindenkinek tudom ajánlani!
Kiváló 2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
A portál ajánlása alapján tértünk be ide ebédelni négyen. Az furcsa volt,hogy szemben egy placcon van a parkoló,maga az étterem meg a házak között. A 40 fokos hőségben a kerthelységet választottuk,sajnos ellepték az italaink a darazsak, de bőséggel. Az ebéd arról szólt,hogy a gyerekek a darazsakat űzték.
Kiváló 2015. augusztus 20.családjával járt itt
Erről a netes oldalról választottunk helyet. 4 fővel jártunk az étteremben. Az itt mellékelt fotókhoz képest igényesen felújított helyet találtunk. Az étlapon bőséges a kínálat, az ételekre nem kellett sokat várnunk, mindenki elégedett volt a minőséggel. Többen közülünk fél adagot kértek, amelynek mennyisége is megfelelő volt. Máskor is visszajövünk.
Átlagos 2015. augusztus 17.családjával járt itt
Egy tíz fő körüli társasággal kerestük fel a helyet. Meleg idő volt, így a fák alatt, a kerthelyiségben ültünk. Az italokat megrendeltük, elég gyorsan ki is hozták őket, nem különben a leveseket. A második fogásra kissé hosszabban kellett várni, de nem volt kirívóan hosszú odő.
Kiváló 2015. július 22.a párjával járt itt
Soha nem hagyom ki, ha erre visz az utam. Az orjalevesük, a sztrapacskájuk mintaértékű.
Kiemelkedő minőségű és mennyiségű, változatos, ízletes ételek,különlegességek(rántott békacomb) figyelmes, udvarias kiszolgálás vonzó árak. Mindez évek óta ! ! Nem véletlen, hogy hétvégén ebédidőben időnként várni kell egy keveset szabad asztalra. Bankkártyát elfogadnak.
2015. január 12.a párjával járt itt
Az ár érték arány kitűnő. Nagyon finom volt minden! ! ! A tejszínhab nagyon műanyag volt a capuccino-hoz, de ez a legkevesebb. A pincér udvarias, szolgálatkész, de kicsit karót nyelt. :) Mindemellett bármikor ismét betérnénk enni!
Mi tárkonyos nyúlragulevest , brassóit, és borjúpaprikást ettünk sztrapacskával. Köszönjük a szakácsnak és a személyzetnek!
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
A párommal néhány napot töltöttünk Mátrafüreden. A szállásunkon csak reggelizni tudtunk, ezért kerestünk egy helyet, ahol a többi étkezést megejthettük. A Feketerigó étterembe tévedtünk be. Nagyon egyszerű helynek tűnt, amíg be nem léptünk a kapun. Gyönyörű virágos udvaron foglaltunk helyet.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Mi egy hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal nagy örömünkre. Azóta is visszavágyom. A szobák modernek, tágasak és tiszták. Közös nagy tökéletesen felszeret konyha is van. Az étterem ételei ízletesek és a teraszon mókusok ugráltak körülöttünk. Pingpong és hintaágy is van. . . Az elhelyezkedése a lehető legjobb.
Feketerigó Étterem Mátrafüred - Külső képFeketerigó Étterem Mátrafüred - BelsőFeketerigó Étterem Mátrafüred - Külső képFeketerigó Étterem Mátrafüred - MosdóFeketerigó Étterem Mátrafüred - Külső kép
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
2014 - január 14 én barátnőmmel a Mátrán mentünk keresztül és betértünk ebédelni. Már vagy két éve jártunk itt akkor is meg voltunk elégedve, de most láttuk először felújított állapotban. Igen pozitív benyomást tett ránk a belépés előtti színes, képes reklám ételeket kínáló tábla.
Feketerigó Étterem Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredAvar u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • szabadtéri
H-V
magyar, házias