Feketerigó Panzió Mátrafüred

Feketerigó Panzió Mátrafüred
Feketerigó Panzió MátrafüredFeketerigó Panzió Mátrafüred
Feketerigó Panzió MátrafüredFeketerigó Panzió Mátrafüred

Feketerigó Panzió Mátrafüred bemutatkozása

Üzletünk a település központi parkjában, nyugodt, csendes környezetben fekszik. Nyolc darab két- illetve háromágyas fürdőszobás szobával, továbbá három különálló lakrésszel várjuk kedves vendégeinket.

Minden fürdőszobás szobához előtér és erkély tartozik, a szobában televízió található.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.01-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Feketerigó Panzió Mátrafüred vélemények

Kiváló 2017. július 12.gyerekekkel járt itt
Családosan jártunk itt, nagyon tetszett a szoba, az elhelyezkedés, az étteremben nagyon finoman főznek és gyors a kiszolgálás. Családbarát szálláshely. Közel van minden. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem foglaltunk előre szobát, csak véletlenül keveredtünk oda, de nagyon gyorsak és ami a legfontosabb ár / érték arányban szerintem magasan veri a konkurenciát.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 7.gyerekekkel járt itt
Hol is kezdjem? Tulajdonképpen már jártam itt. Most sem csalódtunk a helyben. Tisztaság fogadja az embert. A panzió nagyon jó helyen van. Szobánk az első emeleten volt. Tágas szoba,kemény de kényelmes ágy,nagy zuhanyzó. Az alagsorban jól felszerelt konyha található, ha esetleg valaki a hazai ételeket részesíti előnyben. Természetesen az étteremben is lehet étkezni.
Feketerigó Panzió Mátrafüred - Medence/kertFeketerigó Panzió Mátrafüred - BelsőFeketerigó Panzió Mátrafüred - SzobákFeketerigó Panzió Mátrafüred - BelsőFeketerigó Panzió Mátrafüred - SzobákFeketerigó Panzió Mátrafüred - SzobákFeketerigó Panzió Mátrafüred - Szobák
Kiváló 2016. augusztus 2.egyedül járt itt
Nagyon szép a környezet, az erdő körbeölel és a szállás is szépen van kialakítva. Az ételek finomak a személyzet rendes és tisztaság van mindenhol. Felejthetetlen élmény volt eltölteni itt 4 napot. Biztos vagyok benne hogy vissza fogok menni és élvezem a friss pevegőt és a lélegzetelállító látványt. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. június 24.családjával járt itt
Nagyon kedves személyzet, finom ételek, ellátás is megfelelő volt!
Központban helyezkedik el, egyik legjobb a környéken. árban is megfelelő
Családdal voltam de mindenki elégedett volt, és pozitív a véleményünk.

Összesen 3 napot töltöttünk el, szoba tiszta és kényelmes! Szoba is nagyon olcsó kategória, illetve az ételek is nagyon olcsónak mondhatóak!
Kiváló 2016. június 1.barátokkal járt itt
Egy hirtelen ötlettől vezérelve a munkából hazafelé menet kerestem szállást Mátrafüredre még aznap estére. Mikor rábukkantam az egyik helyfoglalós weboldalon, rögtön felhívtam őket, és kérdésemre, hogy van e 4 szabad hely szerencsére igen volt a válasz.
Kiváló 2016. május 30.családjával járt itt
Szívesen megyünk mindig a Feketerigó Étterembe, jó étel, jó kiszolgálás, szép környezet. Nagyon szépen fel lett újítva, és mindig öröm a diófa alatt vagy a szökőkút mellett leülni kicsit a sok virág között. A szokásos juhtúrós sztrapacska elfogyasztása után jól esik kicsit elidőzni a gyönyörű "leander erdő" mellett.
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
A Téli Mátra Túra alkalmával döntöttünk úgy hogy a Fekete Rigó Panziót választjuk szálláshelyünknek. Mivel Győrből érkeztünk ezért fontos volt, hogy a túra előtt is és utána is kellemes és nyugodt környezetben pihenhessünk, így 2 éjszakát töltöttünk a panzióban.
Kiváló 2016. április 23.egyedül járt itt
Március végén töltöttem el két éjszakát a Feketerigóban. A szálláshely tisztasága, kényelme, vacsoráknál a felszolgálás, az ételek minősége igazán kitűnő volt. Az udvar, a kert virágos, gondozott, már ott sorakoztak virágzásra várva nagy leanderbokrok.
Feketerigó Panzió Mátrafüred - Vendéglátás
Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
2014. november 30-án vacsoráztunk ebben a gyönyörű, családias hangulatú étteremben a párommal. Nagyon meg voltunk elégedve a finom és szépen tálalt ételekkel, az árakkal, a kiszolgálással. A hely igényes volt és tiszta. Már a karácsonyi dekoráció is megmelengette a szívünket.
Kiváló 2013. június 7.családjával járt itt
Családommal minden évben Mátrafüredre járunk nyaralni,Mindig más más panzió és hotelbe változatosság kedvéért. nagy a család igy elmentünk a fekete rigóba is teljes tetőtér csak a miénk volt. isteni volt a reggeli a vacsora a kilátás a szoba és a felszereltség is. Mindenki nagyon kedves és segitőkészek voltak. csak ajánlani tudom a fekete rigó panziót.