Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred ★★★

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred
Hotel Gyöngyvirág MátrafüredHotel Gyöngyvirág Mátrafüred
Hotel Gyöngyvirág MátrafüredHotel Gyöngyvirág Mátrafüred

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred bemutatkozása

Mátrafüred szívében, egy percre a buszmegállótól és az erdei kisvasút végállomásától, csodálatos természeti környezetben helyezkedik el a Gyöngyvirág Szálló.
Szobáink 20 kétágyas, 2 franciaágyas, 2 apartman és egy mozgássérült szoba-akadálymentesítő lift, akár 52 fő elhelyezését is biztosítja háromcsillagos színvonalon.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred vélemények

Kiváló 2016. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Könnyen megközelíthető és jó a fekvése, minden közelben van. A reggeli kitűnő bőséges, a személyzet kedves segítő kész szoba kitünő volt aki teheti 212 szobába menjen bejáratal szembe lépcső közelbe ágy kényelmes tévé jó szoba szép minden el meg voltunk elégedve.Tiszta rendes környezet.
Kiváló 2016. június 6.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. A személyzettel teljes mértékben meg voltunk elégedve, közvetlenek, barátságosak, segítőkészek. A kiszolgálás kifogástalan, a svédasztalos reggeli bőséges és finom. Egy-egy túra után szívesen tértünk vissza a kellemesen hűvös szobába. A környezet szép, minden adott a pihenéshez, kikapcsolódáshoz. Valószínű, még ebben az évben visszatérünk, de már az egész családdal.
Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred - KörnyékHotel Gyöngyvirág Mátrafüred - KörnyékHotel Gyöngyvirág Mátrafüred - KörnyékHotel Gyöngyvirág Mátrafüred - Környék
2015. november 30.a párjával járt itt
Örülünk, hogy ott tölthettünk kis időt ebben a hotelban. A hosszú séták után szívesen tértünk vissza a kellemesen meleg, tiszta szállodába. A szállásadók kedvesek, figyelmesek voltak, a kiszolgálás kifogástalan, a reggeli bőséges és finom volt. Az ágynemű különösen jó és szép.
Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred - Külső kép
Kiváló 2015. november 29.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. 40 év után ugyanabban a szobában voltunk ahol a nászutunkat töltöttük. Krisztián és családja nagyon kedvesen fogadott minket, ajándékkal lepett meg minket amit ezúton is köszönünk nekik. Ajánljuk Őket mindenki figyelmébe. Varga Ferenc és neje Győrből
Kiváló 2015. október 12.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk el a Gyöngyvirág Hotelben. Jó szívvel ajánlanánk másoknak is, hiszen gyönyörű környezetben, jól megközelíthető helyen található. Tökéletesen tiszta, a szobák szépek. A szállásadók nagyon kedvesek, segítőkészek, maximálisan törekednek arra, hogy vendégeik minél elégedettebbek legyenek.
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Tökéletes azoknak akik túrázni, kirándulni akarnak a környéken. Csendesek, pihentetőek az éjszakák. Tiszták a szobák, segítőkész, közvetlen a személyzet. A reggelivel különösen meg voltunk elégedve, nagy volt a választék, de azért egészségmániásoknak nem ajánlom, nem bio ételekkel volt megrakva az asztal.
Kiváló 2015. július 30.családjával járt itt
6 éjszakát töltöttünk itt. A szálloda üzemeltetői maximálisan kielégítik a vendégek kívánságait. Mindenben segítőkészek.
A környezet szép, minden adott a pihenéshez és kikapcsolódáshoz.
Kedves, barátságos hozzáállással segítik a pihenni vagy túrázni vágyókat. Mátrafüreden legközelebb is itt szeretnénk megszállni.

Köszönjük Nekik ezt az egy hetet!
Hotel Gyöngyvirág válasza
Köszönjük.
2015. augusztus 4., Hotel Gyöngyvirág, üzletvezető
Kiváló 2014. július 23.gyerekekkel járt itt
A szállás nagyon jól megközelíthető helyen van. Nagyon kedvesek és segítőkészek a szállásadók, minden kérdésre, problémára megtalálják a megoldást. Túrázáshoz kaptunk térképet, a gyerekek tudtak játszani az udvaron. A reggeli bőséges és nagyon finom volt, a szoba tiszta. Kis és nagy gyermekkel érkezőknek is ajánlom.
Hotel Gyöngyvirág válasza
Köszönjük
2014. július 29., Halla Krisztián, üzletvezető
Kiváló 2014. május 22.barátokkal járt itt
Rendes, tiszta udvarias,családias hangulat. Köszönettel tartozom a személyzetnek ,hálával és tisztelettel a becsületességük miatt. Az ott felejtett csekkjeimet,a boritékban a pénzzel együtt megtalálták, befizették és postázták nekem a csekkeket. hálás köszönettel! Máskor is szívesen venném igénybe ls ajánlom másoknak is, anyagilag is kedvező.
Kiváló 2014. május 9.a párjával járt itt
Nagyon szép, tisztaság,rendkivül udvarias családias környezet,nagyon finom változatos,böséges,minden igényt kielégítő reggeli . Nagyon jól éreztük magunkat. Szobák nagyontiszták,zárt parkoló,finom bőségrs reggeli,családias hangulat,és kiszolgálás,nagyon jó kávé tejhabbal,infra szauna,Jade köves masszázs ágy,korlátlan használattal,a környék gyönyörü,vissza jövünk máskor is a Szép család !