Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred ★★★

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred
Hotel Gyöngyvirág MátrafüredHotel Gyöngyvirág Mátrafüred
Hotel Gyöngyvirág MátrafüredHotel Gyöngyvirág Mátrafüred

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred bemutatkozása

Mátrafüred szívében, egy percre a buszmegállótól és az erdei kisvasút végállomásától, csodálatos természeti környezetben helyezkedik el a Gyöngyvirág Szálló.
Szobáink 20 kétágyas, 2 franciaágyas, 2 apartman és egy mozgássérült szoba-akadálymentesítő lift, akár 52 fő elhelyezését is biztosítja háromcsillagos színvonalon.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Gyöngyvirág Mátrafüred vélemények

Kiváló 2014. május 5.a párjával járt itt
Az épület korához képest meglepően tiszta. A szobánk és a fürdőszobánk is azonnal használható volt. A reggeli bőséges és mindig pótolták a később érkezőknek. Udvarias és kedves vendéglátók. Ár érték arány megvan. Nem gond a korai érkezés és a késői távozás.
Közvetlenek és igyekeznek a vendég kedvében járni.
Nyíregyházáról középkorú pár.
2014. január 17.a párjával járt itt
Most voltunk először a Gyöngyvirágba. Mi reggelivel kértük, mert úgy szabad az egész nap a kirándulásokra, túrázásokra. Csendes, tiszta hely, zárt parkolóval, wifivel. Ha előbb mentünk reggelizni nem volt belőle gond, azonnal készítették. Kedvesek voltak, olyan "igazi vendéglátósok", éreztük, hogy nem csak értik, hanem szeretik is amit csinálnak.
Kiváló 2013. augusztus 21.a párjával járt itt
A Gyöngyirág Hotel a legjobb választás ha eleged van már a méregdrágán eladott nagy semmikből. Itt minden rendben van. Többször voltunk már itt és mindig jól éreztük magunkat. Mindig tiszták a szobák, finomak az ételek és ha nem mész le 10ig reggelizni akkor nincs az, hogy nem kapsz reggelit.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2013. április 26.családjával járt itt
Csendes, családias hangulatú szálláshely, szolíd igényűeknek, szolíd árakkal. Kiváló arra a célra, hogy a Mátrát itt megszállva, bebarangoljuk. A tulajdonos házaspár kedves,figyelmes, minden tekintetben igyekeztek a vendégek kérését teljesíteni. Pl. korábbi érkezéskor megkaptuk a szobát, elutazáskor otthagyhattuk a csomagokat a későbbi indulásig. / ez nem egyedi / Összességében elégedettek voltunk a húgommal.