Hotel Narád Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre

Hotel Narád Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

A Hotel Narád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Narád Mátraszentimre - Senior pihenés (min. 2 éj)
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Narád Mátraszentimre vélemények

Szörnyű 2019. október 25.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk kisgyermekkel ebben a szállodában. Elhelyezkedése csodálatos, a szoba szép és tágas volt, viszont az ágyon lehetetlen volt aludni és a zuhanyzó is penészes volt. Abszolút nem mondanám gyermekbarátnak, ugyanis nekik semmi nem jár. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2024. március 20.a párjával járt itt
Két alkalommal jól éreztük magunkat a szállodában, most harmadszorra nagyot csalódtunk. Régebben természetes volt, hogy a szobákban takarítottak, törölközőt cseréltek, most ezek csak külön kérésre vannak, ha előző nap megadott időpontig kéri a vendég. Ha elfelejti, nem takarítanak, nem cserélnek törölközőt.
Gyenge 2023. július 22.a párjával járt itt
A kilátás a szállodától gyönyörű. ,de a többi átlagos. Szerintem nem ér 4 csillagot. Nem egy Hunguest hotel. Nem takarítanak naponta,és nem cserélik a törülközőt csak ha kérem. Hibás TV volt a szobámban amit jeleztem,de nem cserélték ki ,majd a Tv elpukkant 3. napon. Nincs dugó a csapban. A kilincs biztonsági retesze rossz volt.
Hotel Narád válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését.
A napi takarítást valóban kérésre végezzük, a vendégeinknek alkalmas időpontban. Szeretnénk, ha vendégeink pihenése minél zavartalanabban telne, így igazodunk a napi rendjükhöz, nem zavarva ezzel őket kopogással a sziesztában.
2023. július 31., Kupecz Klaudia, Hotel Narád
Gyenge 2022. február 26.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A személyzet előzékeny. A szoba sajnos nem nyerte el a tetszésünket. Az ajtó előtt közvetlenül volt egy fából készült rámpa a lépcsőhöz tolva,mely elég balesetveszélyessé tette a szoba megközelitését, azonkívül pedig nagyon hangosan lehetett rajta közlekedni.
Gyenge 2016. november 1.gyerekekkel járt itt
Sajnos csalódás volt a Hotel Narád, pedig 10 szálloda közül ezt választottam mondván biztos szuper lesz. . . Mind az étkezés, mind a szálloda szolgáltatásai sem olyanok voltak, mint amilyenre számítottam. Az ételek választéka kevés, ízük megfelelő. A táj gyönyörű, a játszószoba szuper.
Gyenge 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Mi 4 napot töltöttünk el a férjemmel de nagyon kár volt! ! ! ! A szálloda gyönyörű helyen található,nincs is gond evvel! Kezdjük az elejénél! Reggelinél lehetett választani az innivalók közül. Mi az automata gyümölcsléi közül választottunk mint utólag kiderült kár volt!
Átlagos 2023. június 30.a párjával járt itt
A szobába minden áthallatszódott a szomszédból. Az úszómester alig volt a wellnessben ezért labdáztak az úszómedencében így nem tudtuk használni. De ez inkább a birka emberek viselkedése sajnos. Az étterem átlagos. Semmi rendkívüli étel nem volt. Ízekben menza, de ez ízlés dolga is. A zuhanyzó több helyen penészes volt.
Hotel Narád válasza
Kedves György!

Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatai megosztására.
Nagyon sajnáljuk, hogy nem tudtunk maradéktalanul megfelelni elvárásainak. Észrevételeit természetesen továbbítom az illetékes kollégák felé, bízva abban, hogy az említett területeken is tudunk fejlődni.
2023. július 4., Kupecz Klaudia, Hotel Narád
Átlagos 2022. november 7.a párjával járt itt
Sajnos több dolog volt, amivel kevésbé voltunk elégedettek, mint amivel igen. Érkezéskor körülbelül 10percet álltunk a recepción mire odajött valaki, teljesen üres volt és egy csengő sem volt kirakva, hogy jelezhessünk bárkinek, hogy ott állunk.
Átlagos 2021. november 17.a párjával járt itt
Nekünk sajnos csalódás volt,máskor nem foglalunk ide! A senior csomagot választottuk mivel elmultunk 55 èvesek! A szobával nem is volt semmi gond,(a tv folyamatosan ki kapcsolt,nem volt jel)de a fürdőszoba mozgáskorlátozott volt. Alacsony tükör,csap, a zuhanyzóból zuhanyozáskor kifolyt a víz,úszott a fürdőszoba,ami a szobába is majd nem kifolyt!
Átlagos 2019. december 3.a párjával járt itt
1-2 dolog ami nem tetszett. Superior szobát kértem,mivel ragaszkodtam a francia ágyhoz. A franciaágy felső részét kicserélték - 2 db viszonylag jó minőségű - matracra, de nem oldották meg a rögzítésüket , így minden egyes mozdulatnál csúszkáltak jobbra-balra. Folyamatosan vissza kellett tologatni a helyére, mert a matracok között rövid idő alatt 5-10 cm hézag keletkezett.
Hotel Narád Mátraszentimre a térképen
3235 MátraszentimreNarád u. 6.
1900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár