Hotel Narád Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre

Hotel Narád Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

A Hotel Narád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Narád Mátraszentimre - Senior pihenés (min. 2 éj)
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Kedvezményes tavaszi pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes tavaszi pihenés
04.19-06.20.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Narád Mátraszentimre vélemények

Kiváló 2019. február 11.a párjával járt itt
Nagyon sokszor tervbe volt véve a téli Mátra mint úticél, de megkönnyítette a dolgunkat, hogy egy ajándék utalványt használhattunk fel, amit egy [moderálva - a szerk. ] oldalon nyertem. :-)
Határtalan volt az örömöm amikor kézhez kaptam az utalványt. Január végéig kellett felhasználni, ezért úgy döntöttünk, hogy a hó végén utazunk.
Hotel Narád Mátraszentimre - Külső képHotel Narád Mátraszentimre - Külső képHotel Narád Mátraszentimre - WellnessHotel Narád Mátraszentimre - VendéglátásHotel Narád Mátraszentimre - Wellness
Kiváló 2019. január 7.a párjával járt itt
Nagyon tökéletes volt minden!Kedves személyzet,maximális segítő készség,kényelmes,finom ételek,szép szálloda.Ami külön nagyon tetszett,hogy a sok gyerek ellenére,nem volt hangos a szálloda.Külön dicséret a szülőknek,akik jól nevelik a gyermeküket!-és tudnak kulturáltan viselkedni ilyen helyen.
2019. január 28., Kollégák , Hotel Narád
Kiváló 2018. december 29.a párjával járt itt
Nagyon szép fekvésű a szálloda, gyönyörű kilátással a havas Mátrára. Az épület kívül-belül impozáns, tiszta. A mi fogadtatásunk különlegesre sikerült. Autónkkal a szakadó hóesésben, a havas. jeges, lejtős bejáróhoz érve tanácsot kértem egy közelben dolgozó embertől, aki rögtön felajánlotta.
Hotel Narád válasza
Köszönjük szépen, visszavárjuk Önöket!
2019. január 11., Kollégák , Hotel Narád
2018. december 4.a párjával járt itt
Mivel mi már korábban is vendégeskedtünk a Narádban, tudtuk hova megyünk, mire számíthatunk. Összefoglalva, biztosra mentünk. És meg is kaptuk. Már ami a szálloda részéről várható volt.
A problémám a welness-szel kapcsolatos. A fürdőmesterek jó lenne, ha tájékoztatnák a kevéssé inteligens vendégeket, hogy a zuhanyzó sziget nem azért van, hogy útba legyen, hanem azért, hogy használják.
2018. december 17., Kollégák , Hotel Narád
Kiváló 2018. november 22.a párjával járt itt
Kellemes fogadtatás. Üdvözlőital! Rendkívül kedves, barátságos személyzet. Bőséges, ízletes, választékos ételek! Tisztaság és rend. Nyugodt, csendes volt a környezet, Kellemesen éreztük magunkat. Kifogásolni való csak az élménymedence hőmérsékletében volt. Lehetett volna melegebb!
2018. december 17., Kollégák , Hotel Narád
Kiváló 2018. november 15.gyerekekkel járt itt
Gyerekeimtől már sok jót hallottam a szállodáról és a szolgáltatásaikról! Azt mondták az unokáink, hogy ezt nekünk is meg kell nézni télen. Nem csalódtunk! A szállás, az étkezés és a szolgáltatások is tökéletesek voltak! A téli táj csodálatos,különösen, amikor a hó is esik. A gyerekek élvezték a hóember építést a fürdőzés után.
Hotel Narád Mátraszentimre - Medence/kert
Kiváló 2018. november 12.a párjával járt itt
Ismerőseimtől már sok jót hallottam a szállodáról és a szolgáltatásaikról! Őszintén mondom, hogy nem csalódtunk!
A szállás, az étkezés és a szolgáltatások is tökéletesek voltak!
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Köszönjük!
2018. november 17., Kollégák , Hotel Narád
Átlagos 2018. november 11.a párjával járt itt
Lokalizáció,környezet szépsége és ezzel ki is merítette a 4 csillagot. Reggeli,vacsora választék és annak ,hőmérséklete ,minősége alulról 3 csillag. Szoba, fürdőn kívül nem rossz - én erkélyes szobát foglaltam többit nem tudom- Személyzet nekem kedves volt na de a a többi kritikán aluli mármint ár -érték arányban.
2018. október 23.a párjával járt itt
Maga a Mátra, a környezet, a szálloda adottságai gyönyörűek. Csend és nyugalom vett körül. A wellness rész tiszta, az élmény elemek működtek és a víz hőfoka is a kiírásnak megfelelő. A tisztaság jó. Az ételek megfelelőek, a vacsorára kommersz. Lehetne a választékon javítani. A csirkemell, tarja, pörkölt trió van leginkább, valamint krumpli és rizs köret.
2018. október 23.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes, tiszta szálloda. Sajnálatos módon pár éve épülhetett különleges sportolási lehetőség, ami mára lepukkant használhatatlan.Nagyon kár érte. A wellness tiszta, a medencék élmény elemekkel felszerelve, változatosan mindig működik. A környezet ősszel nagyon szép, tele kirándulási lehetőséggel.
Hotel Narád Mátraszentimre a térképen
3235 MátraszentimreNarád u. 6.
1900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár