Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd ★★★★

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
Zsóry Hotel Zen & Spa MezőkövesdZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
Zsóry Hotel Zen & Spa MezőkövesdZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Zsóry Hotel Fit a matyó népművészetéről híres Mezőkövesd közelében, az országos hírű Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől 600 méterre található. Vendégei tökéletes kikapcsolódását kényelmes szobái, wellness és fitness részlege, valamint remek elhelyezkedése garantálja.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2016. december 16.a párjával járt itt
Csodás napokat töltöttünk a szállodában. Nagyon rendezett,tiszta,kényelmes a szálloda.A szolgáltatások nagyon sokrétűek. A személyzet rendkívül előzékeny,vendégszerető és segítőkész. Az ételek bőségesek és nagyon-nagyon finomak.
Nagyon köszönjük az összes dolgozónak a szép napokat.
Kiváló 2016. november 27.a párjával járt itt
Nagyon tetszett hogy a hotelben a kellemes pihenes eltoltesehez szinte minden lehetoseg rendelkezesre allt. Kulonosen tetszett a soszoba s a vele egyszinten levo fitneszterem, valamint a feszitett viztukru uszomedence s ezzel egyutt az a szives kiszolgalas, amibe reszunk volt.
Kiváló 2016. november 22.a párjával járt itt
Páromtól kaptam egy 3 nap 2 éjszakás wellness hétvégét. Soha nem voltam még ilyen helyen de a Mezőkövesdi ZSORY HOTEL FIT a legjobb választás volt. Kedves és segítőkész személyzet. Finom és bőséges ételek. Biztos visszatérő vendégeik leszünk.
2016. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
A szélesebb család egyhangú döntése alapján választottuk ezt a szállodát mint jó kiindulási pontot a Mezökövesd és Eger környéki fürdök valamint a Tiszató bejárásához, megismeréséhez. A Zsóry hotel fit teljes mértékben megfelelt az elvárásainknak.
2016. augusztus 18.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk párommal a Zsóry Hotelben. Nagyon szép, csendes környék Maga a hotel rendben van a szoba megfelelő . A büfé reggelivel és vacsorával is minden rendben van. Az ételek ízletesek . Amit kicsit furcsálltam ,hogy még a folyóson lévő szemetesből is csak akkor vitték el a szemetet,mikor már a földön folyt.
2016. július 18.gyerekekkel járt itt
A szoba és a szolgáltatások általánosságban jók voltak. A személyzet udvarias, de egyben egy kicsit laza is volt, ami nekem bejön, nem szeretem a karót nyelt embereket. A játékterem egy kissé el van hanyagolva, nagyon látszik, hogy általában használaton kívül van. Mi játszottunk csocsót és darts-ot.
2016. július 13.a párjával járt itt
Élményekkel teli 4 napot töltöttünk Mezőkövesden a Zsory Hotel Fitben. A szállodai kétágyas szoba kényelmes, tiszta, légkondicionált. Talán jobb lenne egy nagyobb képernyős tévé több választható csatornával. A wifi kapcsolat is akadozott a szobában. Hiányzott a szobából egy nagyobb méretű kuka is (pl. PET-palackoknak).
2016. július 4.egyedül járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,családias nyugodt környezetben.Az ott dolgozók kedvesek,segítőkészek.Finomak az ételek.Gyönyörű a kert,szívesen visszamennénk újra!Köszönünk mindent.
Átlagos 2015. július 20.a párjával járt itt
Lúlius 13-tól- 17-ig voltunk a szálloda vendégei. A Hotel nagyon szép, és kellemes, gyönyörű rózsák, szép park övezi. Megérkezésünkkor a recepciós hölgy nem volt kedves hozzánk, túl gépiesnek tünt. A szobák szépek, csak az ágyból kiálló valami nyomta a derekamat, a párna elviselhetetlen lapos és kényelmetlen volt.
Kiváló 2015. március 2.a párjával járt itt
A családias hangulatú szálloda minden igényünknek megfelelt. Sportolni , szórakozni, edzeni , kikapcsolódni és ízlésesen tálalt ételeket fogyasztani - kell-e ennél több? A szakács kitűnő, az alapanyagok frissek, a tálalás étvágyfokozó , a kiszolgálás tökéletes.