Misefa Kastély Misefa

Misefa Kastély Misefa
Misefa Kastély MisefaMisefa Kastély Misefa
Misefa Kastély MisefaMisefa Kastély Misefa

Misefa Kastély Misefa bemutatkozása

Zalaegerszeg és Keszthely között, nem messze a hévízi, kehidakustányi gyógyfürdőktől, a 76-os főút mellett található a Misefa Kastély, amely történelmi hangulatot és egyedi környezetet kínál vendégeinek.

Fábiánics Kastély Misefa - Napi árak félpanziós ellátással
Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Misefa Kastély Misefa vélemények

Kiváló 2019. október 10.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk szeptemberben a Kastélyban. Messzemenőkig szuper volt. Nekem volt egy korábbi foglalásom, de kórházba kerültem, férjem felhívta a Kastélyt üzemelő Urat és azt mondta, hogy nem fog elveszni a befizetett összeg, hanem ha felépülök, akkor jelentkezzünk és ugyanabban az árban megkapjuk a szállást.
Kiváló 2019. március 18.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett maga a szálloda, berendezés, vannak hiányosságok, de nem feltűnő úgy tudjuk felújítás alatt van a szálló. Wellnessben a jakuzzi vize langyos . Reggeli kifogástalan, vacsi nem túl bőséges. Összességében inkább jót mint rosszat mondanék.
Kiváló 2019. február 24.családjával járt itt
Misefa kastély kiválóan alkalmas azoknak, akik arra vágynak, hogy elbújjanak a világ elől akár egy hétvégére, akár több napra. Ottlétünkkor nagyon kedves, szeretetteljes fogadtatásban volt részünk, az egész személyzet segítőkész volt, közvetlen és figyelmes.
Kiváló 2019. január 3.a párjával járt itt
Nagyon kellemes szálláshely, kedves készséges személyzettel.
Állatbarát, kedvesen fogadták puli kutyusunkat is.
Finom reggelik, ízletes konyha. Tiszta, kulturált környezet.
Gyönyörű zalai táj kiváló túrázási lehetőségekkel.
Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
A kastély gyönyörű környezetben van, kívülről folyamatosan renoválják,belül azonban mesés, igazi kastély hangulat, gyönyörű könyvtár,kandalló,bútorok a múltat idézve, melyek keverednek a modern igényeket kielégítő szolgáltatásokkal, az emeleti szalon hangulatát nem bontja meg a biliárd asztal, odakint a fedett rész alatt kerékpárok sorakoznak a bicikli túrákhoz, pingpong asztal, nyáron úszómedence, most ősszel pedig a kastély alagsorában az úgynevezett "fürdőház" kiváló finn szauna, zuhanyzó,jacuzzi, pihenőágyak és a környék szépségéről, túralehetőségeiről még nem is beszélve.
Kiváló 2018. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen van ez a gyönyörű kastély. Igazán úri ellátásban volt részünk. Minden nagyon rendben volt. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás hibátlan. Mindkét este volt zenés program, ami nagyon jó ötlet volt, különleges hangulatot adott az estéknek.
Kiváló 2018. augusztus 4.a párjával járt itt
Őszintém megszoktam mondani a véleményemet,bárkiről is legyen szó. Kicsit félve vágtunk bele ebbe a rövid kis 3 napba. Voltak már kellemetlen tapasztalataink. Először foglaltam és utána néztem meg a szálláshely értékelését. Hál-istennek inkább ki töröltem a fejemből a negatív hozzászólásokat és úgy indultunk el.
Kiváló 2018. július 22.egyedül járt itt
Nagyon jól éreztem magam.Számomra a hely nagyon kellemes ,csendes környék.Pont erre vágytam.A személyzet figyelmes,udvarias.Örömmel ajánlom a helyet pihenni vágyó ismerőseimnek.Szívesen megyek máskor is.Köszönöm!!
Kiváló 2018. március 12.családjával járt itt
Csomagot vásároltunk 3nap/2 éj két személyre,nekünk nagyon tetszett. Kedves és segítőkész személyzet. Vacsora és a reggeli bőséges és változatos. Csendes környék kiváló hely a pihenésre. A környezet csodálatos, a szobánk tiszta, és hangulatos volt. Megérkezésünkkor feltérképeztük a kastélyszállót belülről. Remek szórakozás volt a billiárd és a csocsó is.
Kiváló 2017. december 23.a párjával járt itt
csomagot vásároltunk 3 nap 2éj fix ár ezt rejtett költségekkel sikerült úgy 25% megtolni a vellnes részleg felejtős (de ezért a pénzért)lehetne mondani mi a kastély kapacitására is gondoltunk minden más szuper jó volt a személyzet profi az étkek nagyon egyedi jó és a vége rémálom internet nincs kártya felejtős jó kiszaladunk automata megkeres megfej vissza nincs semmi pénz megint kiszaladunk váltani ez milyen jó volt pedig tudták a távozást és jeleztük előtte nap ,hogy mennénk