kónyánémagdi
Országjáró - 14 városban járt már

kónyánémagdi adatlapja

Nyugdíjas vagyok!
A férjemmel szeretünk kirándulni, éttermekbe csak nagyon ritkán járunk
Ilyen vagyok
Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász
Regisztráció2018.05.17
Utoljára itt2020.08.14

Gyenge 2019. május 8.a párjával járt itt
A héten szálltunk meg, emeleti szobát kaptunk, ahol nem volt melegvíz, nem volt ebben a hidegben fűtés csak egy hősugárzó. Egész éjszaka majd meg fagytunk. A kaja nem épp nevezhető félpanziónak. Ott melegítették mikróban. Törölköző foltos volt, szóltunk, de nem csináltak semmit sem.
Kiváló 2018. október 19.a párjával járt itt
Csodás helyen, kitűnő személyzet és étel. Nagyon sokat tudtunk kirándulni. A Hotel személyzete nagyon szolgálatkész volt, mivel tudták, hogy autóbusszal megyünk, felajánlották a transzfert, oda-vissza. Nagyon szép helyen van. Kitűnő a levegő. Csodás a kilátás az ablakunkból a hegyre tudtunk kilátni. Nagyon gyönyörű
2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Januárban voltunk ebben a Hotelben. Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással, valamint az ételek minőségével. Egyedüli hátulütője volt, hogy a mellettünk lévő szobában kutya volt, melyet a gazdájuk ott hagyott, valahová elmentek. Ott nyüszített. El lehetne a kutyásokat valahová máshová helyezni. A falak nagyon vékonyak, minden áthallatszik.