Misefa Kastély Misefa

Misefa Kastély Misefa
Misefa Kastély MisefaMisefa Kastély Misefa
Misefa Kastély MisefaMisefa Kastély Misefa

Misefa Kastély Misefa bemutatkozása

Zalaegerszeg és Keszthely között, nem messze a hévízi, kehidakustányi gyógyfürdőktől, a 76-os főút mellett található a Misefa Kastély, amely történelmi hangulatot és egyedi környezetet kínál vendégeinek.

Fábiánics Kastély Misefa - Napi árak félpanziós ellátással
Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Misefa Kastély Misefa vélemények

Szörnyű 2018. augusztus 16.a párjával járt itt
A szállodába érkezve a recepciós hölgy flegmán, nem kedvesen fogadott! A szoba fala penészes, nyirkos, mennyezete repedezett, mérete túl kicsi, szűkös, hűtőszekrény nincs (kint-bent +30 C fok fölötti hőmérséklet),a szekrény ajtó,amely elhúzható csak egy volt rajta, az asztallap billeg, inog, ha valamit ráhelyezek.
Szörnyű 2018. július 3.gyerekekkel járt itt
Ebben az évben is már márciusban elkezdtem keresgélni a nyári nyaralásunk lehetséges színhelyeit. Így találtam rá az internetes fórumokon a Misefai Kastélyszállóra. Csendes környezetben fekvő kastély, ahol antik jellegű bútorok találhatóak. Csodaszép képek a kastélyról, a szobákról, a wellness-részlegről.
Misefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - BelsőMisefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - BelsőMisefa Kastély Misefa - Belső
Szörnyű 2017. július 22.a párjával járt itt
Hirtelen elhatározásból úgy döntöttünk hogy elmegyünk egy hétvégi wellnessre. Választásunk a Misefa kastélyszállóra esett, mivel korábban voltunk már egy kastélyszállóban és az nagyon tetszett. A véleményeket látva kicsit szkeptikusan vágtunk neki és hamar kiderült ez sajnos nem is volt alaptalan.
Misefa Kastély Misefa - SzobákMisefa Kastély Misefa - SzobákMisefa Kastély Misefa - SzobákMisefa Kastély Misefa - Szobák
Szörnyű 2017. január 6.a párjával járt itt
Szilveszterre kerestünk még novemberben szállást, félpanzióval. Lassan egy hét után, csak a súlyos hiányosságokat írnám meg, korábban hosszabb lett volna a lista, sajnos NEM tudom ajánlani a szállást. Bejelentkezésre 15 percet kellett várni, mert a recepciós hölgy szinte egyedül volt, cserébe ő kedves volt.
Szörnyű 2016. március 16.a párjával járt itt
Egy romantikus hétvégét terveztünk egy csendes kis, korhű kastélyban. Az épület szép volt, a park is. A szobába belépve furcsa szag csapta meg az orrunkat. A fürdő szoba tisztasága hagyott kivetnivalót maga után. Az éjjeli lámpák a 80-as évekből való retrolámpák voltak. A távirányító nem működött.
Gyenge 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
A kastélyról készült fotók (amik a holnapon szerepelnek), nagyon-nagyon túloznak. A vakolat, és a tapéta itt, ott lejön. A fal néhol lyukas volt, a szobánkba a fürdőszoba tükör törött volt, a zuhanyzó csaptelepnek nem volt lenyomó gombja (a zuhanyfüggöny penészes volt). A szoba szekrénynek 3 ajtó helyett, csak 1 volt. A jakuzzi használhatatlan volt. Az étel nem mindig volt megfőzve teljesen.
Gyenge 2018. január 30.a párjával járt itt
Ár-érték alapján megfelelő, de egy kis odafigyeléssel jobb is lehetne.Fizetéskor a recepciós talán mosolyoghatna is.Ugy látom a vezetés nincs a helyzet magaslatán.
Gyenge 2015. augusztus 30.családjával járt itt
A szobákban nincsen hűtőszekrény, amire ott tartózkodásunk alatt a nagy melegben szükségünk lett volna. A medencében 4 nap alatt 30 fok feletti hőmérséklet mellett sem tudtunk fürödni, mivel jéghideg volt benne a víz. A wellness részleg enyhén szólva felújításra szorulna, a fürdőszobák szintén lepusztult állapotban vannak.
Átlagos 2019. február 20.barátokkal járt itt
Összességében ár/érték arányban jónak tekinthető, de voltak problémáink. A szobában hiányzik egy bőrönd lepakolására szolgáló hely. Nincs még mini hűtőszekrény se. Az ágy nekem kényelmetlen volt (keresztben domború és kemény), kispárna nagyon kicsi, nagypárna óriás méretű. WIFI a szobában nem elérhető.
Átlagos 2018. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
A honlapon szereplő képek nagyon csábítóak, a valóság illúzióromboló. . . A szoba megfelelő volt, viszont a "welness" részlegből csak a szauna működött. A jakuzzi-ban hideg víz volt és nem is fűtötték fel. A kinti medencéről jobb nem is beszélni. Fekete víz, tele falevéllel és szeméttel.
Misefa Kastély Misefa - Medence/kertMisefa Kastély Misefa - Szobák