Borsodi Söröző Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Borsodi Söröző Miskolc vélemények

Átlagos 2019. március 16.barátokkal járt itt
Évek óta változatlan formában működő söröző a fő utcán, amely belül jobban néz ki, mint amire a külső portál alapján számítani lehetett. Talán az egyik legolcsóbb ivó a belvárosban. A név és Miskolc kötelez alapon Borsodi söröket tartanak, a csapolt Borsodi korsója mindössze 270 Ft (mondjuk szerény véleményem szerint olyan is, nekem nem kéne.
Borsodi Söröző Miskolc - Külső képBorsodi Söröző Miskolc - BelsőBorsodi Söröző Miskolc - Belső
Kiváló 2019. március 12.a párjával járt itt
Jéghideg csapolt sör, nyugodt elfogyasztása napközben... Udvarias kiszolgálás. Csak betérő vendégként meg vagyunk elégedve teljes mértékig. Tiszta, rendezett helyiség! Mellékhelyiség rendben van. Köszönjük. Visszatértünk! Ár /érték megfelelő. Csak ajánlani tudjuk...
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2016. december 28.a párjával járt itt
Könnyen megközelíthető, a sétáló utcán van. Előnye, hogy tágas és mindig találtunk helyet. Elsősorban röviditalt és forralt bort vagy sört kérünk. Mindig szoktak valamit akciózni. Mindegyik baráti áron van, a kiszolgálás nagyon gyors és kedves. A légkör is kellemes. Mindig szól zene, nekem néha kicsit hangosabb volt a beszélgetésekhez, de végül is annyira nem zavaró.
Kiváló 2016. augusztus 26.barátokkal járt itt
Miskolcon nőttem fel és itt jártam először vendéglátó helyekre is. Többet bejártam, viszont az utóbbi időben a Borsodi az a hely, ahova visszatérek és ide szervezzük baráti összejöveteleinket. Ennek oka igen egyszerű barátságos, családias légkör, korrekt árak, korrekt kiszolgálás, halk zene és nem néz ki a törzsgárda 25 felett, hiszen a törzsvendégek is ebben a korcsoportban mozognak.
Visszajáró vendég leszek még sokáig úgy sejtem.