Déryné presszó Miskolc
3525 Miskolc, Déryné u. 2.

Déryné presszó Miskolc a térképen

Déryné presszó Miskolc vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Nagyon jó hangulatú kis presszó, ami igazán az esti órákban kel életre, és rendszerint telt házzal üzemelnek. Bár a kinti teraszon is sok asztaluk van, és a dohányosok ki is ültek, minket a márciusi csípős hideg este inkább a benti részbe invitált. Minden asztal foglalt volt, így csak az időpontra érkező társaság megérkezéséig kaptunk helyet.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 29.
Fiatal koromban általam gyakran látogatott hely volt, itt még (néha merevrészeg) színészekkel is lehetett találkozni :), de ez már 30 éve volt, azóta nem jártam itt. De nem rég betértünk egy italra. A hely belső dekorációja angolszász pub-ot utánoz, a színházra már semmi nem utal, de hát változnak az idők, ízlések.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 28.
Kellemes környezet. Csak betérő vendégként tudok véleményt mondani. De meg vagyok elégedve a hellyel, kiszolgálással is. ÁLLATBARÁT HELY!!! (Plusz egy voks.)

Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Szerintem már régóta ismerős fogalom a Déryné a miskolciaknak, egy-egy baráti iszogatás, kávézgatás alkalmából, a Színház utcájában van már jó ideje. Többször betértünk már, egyszer Szilveszterezni is voltunk itt. Fiatalos hangulat gyors kiszolgálás, árban, mint általában a belvárosi beülős helyek. Könnyen megközelíthető, központi helyen van.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.14. - 2020.08.31.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.14. - 2020.11.14.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.14. - 2020.11.14.
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.14. - 2019.12.30.

Szállodák Miskolc környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Kikelet Club Hotel Miskolc
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolc
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)

Déryné presszó MiskolcX