Dolce Vita Étterem Miskolc

Dolce Vita Étterem MiskolcDolce Vita Étterem Miskolc

Dolce Vita Étterem Miskolc bemutatkozása

Remek választás!
Miskolc belvárosában!
Megnyitottuk Latabár Endrének egykori árnyas, belső udvaros házában, a színház mellett, magas színvonalon kialakított
Dolce Vita vendéglátó egységünket.
Fedett terasz – kávézó – étterem – pizzéria – panzió.
Várjuk kedves vendégeinket!

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Dolce Vita Étterem Miskolc vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2019. május 9.a párjával járt itt
Meglepetés volt ez az étterem az olcsó svédasztalos ajánlatával. 2 féle leves és 8 féle főételből lehetett válogatni. Desszert csak egy féle sütemény volt. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész volt. Nagyon tetszett a fahéjas tejbegríz utóételnek. A káposztás kocka rántott cukkinivel igazán különleges volt. Nagyon tetszett az asztalra helyezett szódásüveg.
Dolce Vita Étterem Miskolc - Étel/italDolce Vita Étterem Miskolc - Külső képDolce Vita Étterem Miskolc - BelsőDolce Vita Étterem Miskolc - BelsőDolce Vita Étterem Miskolc - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2017. január 5.a párjával járt itt
A Színház utcájában található az étterem. Nyáron "nyitott terasza" is van, ott is ültünk, hűvösebb időben, meg több részre osztott benti helyiségek és fedett terasz is a rendelkezésre áll. Finom pizzájuk van, kemencében sütik, azonban a lasagneval nem voltam elégedett, túl paradicsomos és kicsit "mű" íze volt. A kiszolgálás udvarias elég gyors is. Ár-érték arányban tűrhető.
Szörnyű 2015. május 1.gyerekekkel járt itt
Tegnap a két hónappal előre este fél hétre lefoglalt ünnepi vacsoránkat kb 21 körül hozták ki. (semmi extra, frissensültek tálakon) Az üdítők esetén ehhez képest feltűnően gyorsak voltak, már nyolc körül kapunk inni. Minősíthetetlenül gyenge, amatőr, dilettáns társaság benyomását keltették mind teljesítményükkel, mind a kommunikációjukban.
Kiváló 2015. január 14.a párjával járt itt
A panzió vendégeiként volt alkalmunk tesztelni az éttermet . A benyomások alapján egy az
átlagnál igényesebb hely képét mutatta az étterem, ahol a prímet a konyha viszi magasan . Jó szívvel tudjuk ajánlani mindenkinek . Macesz gombóc leves, Sólet, Pizza Kiváló… Étlap bőséges kínálattal állt rendelkezésünkre sajnos nem volt lehetőségünk végig kóstolni.
Gyenge 2014. szeptember 24.a párjával járt itt
Sajnos ezt a helyet választottuk ünneplésünk helyszínéül. , mert az étterem könnyen megközelíthető helyen van. Kevesen voltunk, így a kiszolgálás gyors volt, csak pontatlan. A pincér vagy a szakács ( ? ) hibájából a választott ételből hiányzott az egyik fő elem, majd miután szóvá tettük, hibájukat kijavították.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. január 6.a párjával járt itt
Régóta "szemeztünk" már a hellyel a párommal, mert kívülről igen hangulatosnak tűnt és igazából bent se csalódtunk. Igazán hangulatos az étterem, két kis légterű részből áll illetve egy külső kemencés teraszból, bár utóbbi az időjárás miatt nem tudtuk kipróbálni, pedig az tűnt igazán hangulatosnak.
Kiváló 2013. november 19.családjával járt itt
Bár nem a belváros szívében van, de attól nem is messze - ennek ellenére érdemes helyet foglalni, mert gyakran van majdnem teltház. Kocsival a parkolás nem mindig könnyen megoldható, mégis szerintem érdemes betérni! A hely nagyon hangulatos, finomak az ételek, figyelmes és gyors a kiszolgálás. Árban nem olcsó, viszont az adagok és az ízek miatt korrektnek nevezhető.
2013. augusztus 15.családjával járt itt
Már sokszor beültünk ide, mert mindig megvoltunk elégedve az étellel, csak úgy mint a kiszolgálással is. Nagy az ételválaszték, és a desszertek is finomak. A legjobban a kinti rész tetszett, ami fedett teraszos rész. A legfinomabb leves, a sajtleves pirítóssal, főételek közül a csirkemell filé grillezett zöldségekkel és kecskesajt mártással, továbbá a desszertek közül a túróparfé eperöntettel. A pizzákat is nyugodt szívvel ajánlom, ami kemencében sül.
Dolce Vita Étterem Miskolc a térképen
3525 MiskolcDéryné utca 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar