Éden Cukrászda Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Éden Cukrászda Miskolc vélemények

Átlagos 2023. november 26.barátokkal járt itt
Kívülről többet sejtető cukrászda, mint amit a valóságban nyújtott. Helyszín a sétálóutca, Miskolc város forgalmas ütőere. Nyáron a fagyi a fő profil, ezt egyértelműen NEM ajánlom, a sütik, torták viszont egy fokkal jobbak. 3 db szilvás papucs 390 Ft-ba került. A szilvalekvár töltelék jó volt, a tészta egy kicsit állott.
Éden Cukrászda Miskolc - EgyébÉden Cukrászda Miskolc - EgyébÉden Cukrászda Miskolc - EgyébÉden Cukrászda Miskolc - EgyébÉden Cukrászda Miskolc - EgyébÉden Cukrászda Miskolc - Külső képÉden Cukrászda Miskolc - Külső képÉden Cukrászda Miskolc - Étel/italÉden Cukrászda Miskolc - Étel/italÉden Cukrászda Miskolc - Étel/italÉden Cukrászda Miskolc - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. május 25.a párjával járt itt
A főutcán található pont a villamosmegállónál. Kicsi helyiség, de le lehet ülni. Süteményei közepesen választékosak, ízre sablonosnak mondanám, de megfizethető kb. 200/szelet. Nem túl autentikus, de mitől is lenne, annyira nem jön be, így sűrűn nem fogok oda járni. Tortái drágának tűnnek nekem, látványra jók. Kávé és üdítő is kapható, azt nem szoktam cukrászdákban venni.
Átlagos 2017. május 3.barátokkal járt itt
Van, amikor az ember előre tudja, hogy nem lesz nagy élmény egy hely, de azért csak kipróbálja. Így voltunk mi az Éden fagyizóval tavaly júliusban. Ránézésre is sejteni lehet, hogy itt ételfestékkel dolgoznak, nem volt bizalomgerjesztő a pult. Ahhoz képest örvendtem, hogy az eperfagylaltban nem éreztem a szintetikus aromát, persze a friss eper kicsattan ízét sem.
Gyenge 2016. március 26.barátokkal járt itt
Amikor miskolci ismerőseimet kérdeztem, melyik cukrászdát ajánlanák, nem voltak annyira egyértelmű válaszok, mint a hasonló éttermes kérdés esetén. Az derült ki, és az én korábbi tapasztalataim is azt igazolták vissza, hogy cukrászda fronton a város nem igazán erős. Az új hullámos, újragondolt sütemény- és tortakészítés szele mintha még nem érte volna el a várost.