Fagyöngy Vendéglő Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fagyöngy Vendéglő Miskolc vélemények

Kiváló 2023. április 10.gyerekekkel járt itt
Ár-érték arányban megfelelt, finom ételek, udvarias kiszolgálás, családdal voltunk itt, ha megint erre járunk, útba ejtjük majd.
Gyenge 2020. július 26.a párjával járt itt
Nos mint ígértem, ismét ellátogattunk az étterembe. Most nem Miskolcon voltunk, de gondoltuk meglátogatjuk a diósgyőri várat de előtte ebéd itt. Kb: 13 45 körül érkeztünk az hely majdnem tele volt. Leültünk rendelés felvéve ital étel. Többen érkeztek utánunk egész pontosan 24 en akivel a pincér közölte hogy 1 óra 20 percet kell várni, azt hittem az asztalra de mint kiderült az ételekre ha leülnek.
Kiváló 2018. december 6.a párjával járt itt
Vasárnap dél körüli belvárosi program miatt nem tudtunk otthon ebédelni, mint ahogy az szokásos nálunk. Először belvárosi lehetőséget kerestünk, de több ok miatt a Fagyöngyöt választottuk, ahol már többször is voltunk korábban és mindig jó volt. Fél kettő lehetett, még sokan ebédeltek, nem baj, kivárjuk.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 26.családjával járt itt
Lillafüredről hazafele tértünk be, a főút mellett található. Kiülős része a főutra néz, belül tágas, visszafogott éttermi dizájn jellemzi. Kellemes benyomást kelt. Nagyon kedvesek a pincérek, sört és üdítőt kértünk. A presszó részében melegszendvics kapható, éttermében széles a választék, az adagok bőségesek.
Kiváló 2017. április 25.a párjával járt itt
Rendszeres vendégei vagyunk az étteremnek. Az árak elfogadhatóak, megfizethetőek. A kiszolgálás remek, a pincér rendkívül kedves, vendégszerető. Nagyon szeretjük a kétszemélyes tálakat, ami bőségesen elég három embernek is. :)Imádom az ott készített pisztrángot is.
Átlagos 2017. január 20.családjával járt itt
Épp egy esküvői vacsora zajlott bent, amikor arra jártunk, de a teraszon kint helyet foglalhattunk. A pincér kedves volt és illedelmes. 2 kétszemélyes tálat rendeltünk, ami sajnos csak részlegesen nyerte el a tetszésünket. A húsok fűszerezése nem volt kifinomult, nem volt kellemes ízvilága. Ehető volt, de négyünk közül egyikőnknek sem ízlett.
Kiváló 2016. szeptember 2.a párjával járt itt
egyszerűen a legjobb Étterem Miskolcon. Az ételek és a kiszolgálás messze európai színvonal felett. nagyon jók az ízek, adnak a látványra, az etikettre, udvariasak, rendkívül felkészültek és vendégszeretőek. Őszintén érdekli őket a vendégek véleménye az elkészült ételekről.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 29.a párjával járt itt
Többször jártunk már a Fagyöngyben! Volt, hogy nagyobb társasággal, de legtöbbször kettesben. A hely egyszerű, de ez inkább pozitívum. Tisztaság jellemzi a helyet. Jó időben kint is lehet fogyasztani, bár hidegebb időben is ki lehet menni, akinek ingere van rá. A pincér nagyon készséges és az összes ételt és azok összetevőét kívülről fújja.