Gyertyános Söröző Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Gyertyános Söröző Miskolc vélemények

Kiváló 2018. november 12.a párjával járt itt
Barátságos, víg kedélyű hely. Tiszta helyiségek. Udvarias kiszolgálás! Könnyen megközelíthető. Köszönjük.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 26.barátokkal járt itt
Sokféle házi főzésű sörök kaphatók itt. Elsősorban megvan a hely vendégköre, fiatalok és idősék körében egyaránt népszerű. Néha tele van és tovább állunk, máskor meg üres, nem lehet kiszámítani. Egy mellék utcácskában van, jó időben kék műanyag asztalok és székek vannak kitéve kb. 4 db.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 15.barátokkal járt itt
Pont útba esik mindennapi utamat járva. Nagyon finom házi főzésű söreik vannak. Többfélét kóstoltunk már, a favorit a meggyes és a világos sörük. A keserű csokis a barna sörre hasonlít, de nekem az nem jött be. Mások elmondása alapján az is finom, dicsérték még a szilvásat, gesztenyéset is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. október 25.barátokkal járt itt
A hely a főutcáról közelíthető meg (attól pár lépésre van egy közben). Kiülős része is van, ami nyáron igen kellemes, mert árnyékos, azonban sokszor tele van. A belső része átlagos, azonban a meggysörük nagyon finom. Többféle gyümölcsös sörük is van a licsiset is ajánlom, a banános is finom (ezzel azonban voltak többször minőségi kritikák, így érdemes először kóstolót kérni belőle).
2016. július 13.barátokkal járt itt
A Gyertyános söröző egy miskolci kisüzemi sörfőzde kocsmahangulatú sörözője. Főleg gyümölcsös sörökben utaznak, ezek nem győztek meg minket, az alapjáratú láger (itt hiába keresünk IPÁ-kat, APÁ-kat, golden ale-leket, meg egyáltalában felsőerjesztésű söröket) iható, nem kiugró, ára kifejezetten barátságos.
Gyertyános Söröző Miskolc - BelsőGyertyános Söröző Miskolc - Étel/italGyertyános Söröző Miskolc - EgyébGyertyános Söröző Miskolc - BelsőGyertyános Söröző Miskolc - Külső kép