Lecsó Plusz Étterem Miskolc

Hunguest Saliris Egerszalók

Lecsó Plusz Étterem Miskolc vélemények

Kiváló 2023. július 1.egyedül járt itt
A kiszállítás kb 30 perc volt. Tapasztalataim:
1. Ár-érték arány: kiváló - nem szálltak el az árral. 2. Pizza: kiváló - görög pizzát rendeltem. A tészta ritka jó volt - pont, amilyennek lenni kell egy igényes étteremben: nem éget meg, sőt, ennek nyoma sem volt, ugyanakkor jól átsült, omlós volt.
2019. május 9.a párjával járt itt
Miskolcon járva már többször ebédeltünk ebben az étteremben. A város közepén van, igy mindenhez közel. Az árai nagyon jók és ízletesen főznek,hazai ízzel. Mindig szinte telt ház van. A kiszolgálók nagyon rutinosak,vendégbarátok. Úgy érezzük magunkat, mint akik hazamennek.
Ezután sem fogjuk kihagyni,ha arra járunk és ajánljuk mindenkinek, aki gyorsan jót akar enni.
Lecsó Plusz Étterem Miskolc - EgyébLecsó Plusz Étterem Miskolc - Étel/italLecsó Plusz Étterem Miskolc - Étel/ital
Átlagos 2017. május 18.egyedül járt itt
Egy étteremnél az étel mivolta ugyebár a legfontosabb, ez elfogadható volt. Többször is jártam már itt, mindig ízletes ételeket kaptam, jól főznek véleményem szerint, bár legutóbb becsúszott egy rosszullét az étkezést követően. Ár/érték arány rendben van. A kiszolgálást, személyzetet és tisztaságot nem tudom pozitívan értékelni. 10/6 pont a részemről.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. január 5.barátokkal járt itt
Nyár reggel egy frissítőre tértünk be. Limonádét és csapolt sört kértünk. A hölgy elég lassú volt a kasszázásnál a sörcsapolás meg még tovább tartott. Sokféle ételük van, de ezek után nem nagyon térünk be oda, pedig sűrűn járunk arra. Központi helyen található, a Centrumban van és nyáron kiülős része is van, bent elég kicsi a hely. Árban közepes kategóriájú.
Gyenge 2016. szeptember 17.egyedül járt itt
Este 1/2 és 3/4 8 között már nem szolgáltak ki, azt mondták már zárva vannak, a kasszából elvitték a pénzt. Kérdeztem nem 8-ig vannak nyitva? Pedig még volt étel bőven. Lehet hogy az akkori kiszolgáló személyzet sietett haza??????? 2016. 09.16-án este.Többször jártam már itt, de eddig mindíg kiszolgáltak.
Szörnyű 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A,, kedves,,hölgyike a pénztárba csak 2100 ft al akart lehuzni. Cafateria kártyával fizettem. Még jó h megnéztem a terminál blokkot mert az általam vásárolt háromféle ételből kettőt kétszer ütött be.az embereken akarják annak az árát bevasalni amit hazavisznek? Szánalmas az a hely
2016. március 26.egyedül járt itt
Az egykor szebb napokat megélt Centrum Áruház ma már több szintes Ázsiai üzlet, az épület maga is eléggé lerongyolódott, látszik, az állagmegóvásra nem sokat költöttek az új tulajdonosok és bérlők. Ehhez képest kifejezetten üde színfoltot jelent az utcáról oldalról közvetlenül megközelíthető Lecsó Plusz, amely reggeltől késő estig nyitva tart, s központi elhelyezkedésének köszönhetően útba esik jövet-menet.
Lecsó Plusz Étterem Miskolc - Külső képLecsó Plusz Étterem Miskolc - Külső képLecsó Plusz Étterem Miskolc - Étel/italLecsó Plusz Étterem Miskolc - Étel/italLecsó Plusz Étterem Miskolc - BelsőLecsó Plusz Étterem Miskolc - Külső képLecsó Plusz Étterem Miskolc - Belső